לפני שעולים על ההגה: כללי נסיעה עם הילדים

נהיגה בטוחה עם ילדים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כשאנחנו מתיישבים ליד ההגה ומתניעים את הרכב, אנו לא תמיד מודעים לכך אבל בהיסח דעת, בחשיבה פיזית אנחנו עלולים לסכן את החיים שלנו או את החיים של מי שנמצא בסביבתנו. על כן, מהרגע שנכנסים לרכב צריך להקפיד על התנהגות בטוחה. אחת כמה וכמה נכון הדבר אם אנחנו נוסעים עם ילדים קטנים.

כיצד שומרים על נהיגה בטוחה עם ילדים?

כשמבקשים להציג טיפים לנהיגה בטוחה עם ילדים, צריך לזכור כלל בסיסי ופשוט, האחריות היא תמיד של הנהג. לא רק מעצם זה שהוא יושב ליד ההגה ונוהג, אלא בגלל שהוא האדם המבוגר ברכב ועל כן הוא צריך לנהוג באחריות. עליו לשים לב לכל פרט ופרט, ולהתעקש שהילדים יתנהגו בצורה אחראית ובטוחה, גם אם זה קשה להם או זה דורש מהם לשנות הרגלים מסוימים.

ברצוננו להציג בפניכם טיפים מסוימים שיכולים לעזור לכם כיצד לנהוג בטוח עם ילדים:

כיסא ילדים

במידה ומדובר בילדים שעדיין צריכים לשבת על כסא מותאם, בוסטר, אזי שעליכם להקפיד על כך. גם אם זה דורש מכם התעסקות נוספת, גם אם זה לוקח לכם זמן. מעבר לכך שמדובר בחוק שמחייב אתכם, הרי שזה גם שומר על בטיחות ילדיכם.

חגורת בטיחות

בין אם מדובר בילד גדול ובין אם מדובר בילד קטן, חשוב להקפיד על כך שהוא יהיה חגור וכמובן שהוא לא ינסה להשתחרר מהחגורה בזמן הנהיגה. חשוב גם להקפיד ולהסביר לו מדוע עליו להיות חגור.

מיקום ישיבה

ההמלצה היא שהילד לא ישב באמצע אלא דווקא בצדדים, מאחר ואז אם חס וחלילה אתם צריכים לעצור בפתאומיות, הוא יכול להגן על עצמו באמצעות המושב מקדימה.

דלתות וחלונות

המכוניות היום כוללות נעילת ילדים, כלומר, אי אפשר לפתוח את הדלת מבפנים. חשוב להקפיד על כך. כמו כן, רצוי להקפיד שהילד לא יוציא ידיים מהחלון ובוודאי לא יפתח את החלון לגמרי.

רעש

על מנת שתוכלו להתרכז בנהיגה, הקפידו שהילד לא יעשה רעש מיותר וגם לא ישמע מוזיקה או סרטונים בדציבלים גבוהים מדי.

6 טיפים לבחירת מיטת תינוק

בחירת העריסה המושלמת עבור התינוק שלך היא משימה לא פשוטה. יש כל כך הרבה מיטות לתינוקות בשוק וזה יכול להיות קשה למיין את כולן. בפוסט

קרא עוד »

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »