שעון רולקס

שיתוף פוסט:

שמם של שעוני רולקס הולך לפניהם ובמשך שנים רבות. שעון רולקס הוא בראש ובראשונה סמל סטטוס, מי שעונד אותו סימן הוא שזהו גבר או אישה מצליחים. זאת ועוד, החברה מציעה כיום שלל דגמים של שעוני רולקס, הן לנשים והן לגברים, מעוצבים בצורה יוצאת מן הכלל, אולם השעונים אינם רק יפים, הם חזקים ועמידים למשך שנים.

כבר מעל 100 שנים

שעוני רולקס החלו להיות מיוצרים כבר לפני יותר ממאה שנה, ומייצרים אותם בשוויץ, ארץ השעונים. עם הזמן שעונים אלה עשו עלייה לארץ, ולמרות שמחיריהם גבוהים מאוד, יש ביקוש. העונד על ידו שעון רולקס משדר הצלחה בחיים, הישגיות, סטטוס גבוה, וגם טעם משובח בשעונים.

היכן רוכשים אותם בארץ?

קודם כל חשוב מאוד לדעת שקיימים שעוני רולקס שאינם מקוריים, כלומר בעלי מראה כמעט זהה, אולם הם חיקוי זול ופשוט. לכן שעון רולקס יש לרכוש בחנות תכשיטים מוכרת ובעלת שם, העוסקת בממכר תכשיטים יוקרתיים ומקוריים היישר מבית היצרן. בית עסק המציע גם שירותי תיקון לשעוני רולקס ותכשיטים אחרים, ועם קניית השעון החדש, תקבלו אחריות לכל החיים.

דגמים יפיפיים גם לגברים וגם לנשים

חברת רולקס מייצרת שעונים יוצאי דופן בעיצובם הן לנשים והן לגברים, שעונים שהם תכשיט לכל דבר ועניין. כדאי להזכיר, מחירו של שעון רולקס מתחיל מאלפי שקלים ואף מטפס למעלה. אולם מי שיכול להרשות זאת לעצמו, סביר להניח שהמחירים לא יפתיעו אותו.

דוגמא לשעוני רולקס

כאמור הדגמים הם רבים, למשל: שעון רולקס משולב עם זהב אדום, שעון משולב עם זהב צהוב, שעוני זהב לבן, שעונים עשויים מפלדה, יהלומים, כאשר הרצועות הן חלק אינטגרלי מהעיצוב וכך גם מסך השעון המגיע במגוון צבעים ועיצובים.

פנו אלינו עוד היום – https://sjw.co.il/.

מוצרי ציפורניים

טיפוח הוא דבר מאוד חשוב, לא רק לנראות, אל גם לבריאות. כאשר אנחנו מטפחים את גופנו וגם דואגים לו, זה אומר שאנחנו מקפידים שהוא תמיד

קרא עוד »

מה תלמדו בסדנת כתיבה?

הסדנה מיועדת לכותבים שרוצים ללמוד עוד על הענף ועתידו. הסדנה תהיה קורס כתיבה אינטנסיבי בן שלושה ימים שיכסה את כל יסודות הכתיבה עבור אפליקציות אינטרנט

קרא עוד »

מי נחשב אומן על חושי?

בעבר לא היו לנו כלים לנתח את תפקודי הגוף. כיום, יש לנו הרבה טכנולוגיות שיכולות לעזור לנו להבין טוב יותר את הגוף שלנו. ישנן טכנולוגיות

קרא עוד »