תביעות תאונות דרכים – כך תקבלו את המגיע לכם

שיתוף פוסט:

תאונה יכולה להיות חוויה טראומטית עבור כל אחד, במיוחד אם זו הייתה אשמתך. אם נפגעת בתאונה, אז אתה עשוי להיות זכאי לפיצוי.

על תביעות פיצויים בגין נזקי גוף ומוות כתוצאה מתאונות דרכים חלה חוק התעבורה, הקובע את הזכאות וההליך להגשת התביעה. החוק גם קובע כי כל התביעות חייבות להיעשות בכתב ולהגיש לנתבע תוך שש שנים ממועד התאונה. ניתן להגיש תביעות הן על ידי הגשת טופס התביעה או על ידי מתן הליכים בבית המשפט.

מאמר זה ייתן לך כמה טיפים כיצד לטפל בתביעות תאונות דרכים שלך.

איך כדאי להתנהל במקרה של מעורבות בתאונת דרכים?

הצעד הראשון הוא לפנות לחברת הביטוח שלך ולבקש את עזרתה בתביעתך. זה יעזור להם להבין את השלבים הכרוכים בהגשת תביעה וכיצד הם יכולים לתמוך בך בצורה הטובה ביותר בתקופה הקשה הזו.

השלב הבא הוא פנייה לעורך דין מנוסה בדיני נזקי גוף וכן למי שמתמחה ברשלנות רפואית או רשלנות רפואית. עורך דין שמכיר את התיק שלך יוכל לומר לך את העלויות המשפטיות שלו ומה סביר להניח שתצטרך לשלם לפני שהתיק ימשיך.

סוגי התביעות הנפוצים ביותר כוללים:

  • מוות
  • פגיעה אישית (כולל נזק מוחי, שיתוק, אובדן ראייה או שמיעה)
  • אובדן כושר עבודה
  • הפסדים שנגרמו לרכוש

איך ניתן לתבוע את המגיע לנו וגם לזכות?

1) לפנות למשטרה ולדווח על האירוע. יהיה עליך למסור את פרטיך, לרבות שמך ופרטי ההתקשרות שלך וכן פרטי התאונה כולל תאריך ושעה. במידת האפשר, צלם תמונות או קטעי וידאו של הסצנה לפני שמנקים משהו.

2) הגש תביעה מול חברת הביטוח שלך על ידי ביצוע ההנחיות שלה כיצד לעשות זאת. יהיה עליך לספק את כל המידע הרלוונטי כגון דוחות רפואיים וקבלות על כל טיפול או תרופה שקיבלת מאז התרחש האירוע.

זמירות שבת

הדת היהודית היא דת עתיקה עם הרבה טקסים ומסורות שאחריהם יהודים, ובשל כך החשיבות של שירת השבת בדת היהודית היא שהיא מפגישה בין אנשים. זה

קרא עוד »

אירוח כפרי למשפחות

חושבים לקחת הפסקה קצרה מהשגרה היומיומית האינטנסיבית שלכם.? הפסקה כזו שתניב לכם רוגע, שלווה, ותאפשר לכם לצבור כוחות מחודשים? אם כן, אפשר להגשים מטרה זו

קרא עוד »