תביעות תאונות דרכים – כך תקבלו את המגיע לכם

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

תאונה יכולה להיות חוויה טראומטית עבור כל אחד, במיוחד אם זו הייתה אשמתך. אם נפגעת בתאונה, אז אתה עשוי להיות זכאי לפיצוי.

על תביעות פיצויים בגין נזקי גוף ומוות כתוצאה מתאונות דרכים חלה חוק התעבורה, הקובע את הזכאות וההליך להגשת התביעה. החוק גם קובע כי כל התביעות חייבות להיעשות בכתב ולהגיש לנתבע תוך שש שנים ממועד התאונה. ניתן להגיש תביעות הן על ידי הגשת טופס התביעה או על ידי מתן הליכים בבית המשפט.

מאמר זה ייתן לך כמה טיפים כיצד לטפל בתביעות תאונות דרכים שלך.

איך כדאי להתנהל במקרה של מעורבות בתאונת דרכים?

הצעד הראשון הוא לפנות לחברת הביטוח שלך ולבקש את עזרתה בתביעתך. זה יעזור להם להבין את השלבים הכרוכים בהגשת תביעה וכיצד הם יכולים לתמוך בך בצורה הטובה ביותר בתקופה הקשה הזו.

השלב הבא הוא פנייה לעורך דין מנוסה בדיני נזקי גוף וכן למי שמתמחה ברשלנות רפואית או רשלנות רפואית. עורך דין שמכיר את התיק שלך יוכל לומר לך את העלויות המשפטיות שלו ומה סביר להניח שתצטרך לשלם לפני שהתיק ימשיך.

סוגי התביעות הנפוצים ביותר כוללים:

  • מוות
  • פגיעה אישית (כולל נזק מוחי, שיתוק, אובדן ראייה או שמיעה)
  • אובדן כושר עבודה
  • הפסדים שנגרמו לרכוש

איך ניתן לתבוע את המגיע לנו וגם לזכות?

1) לפנות למשטרה ולדווח על האירוע. יהיה עליך למסור את פרטיך, לרבות שמך ופרטי ההתקשרות שלך וכן פרטי התאונה כולל תאריך ושעה. במידת האפשר, צלם תמונות או קטעי וידאו של הסצנה לפני שמנקים משהו.

2) הגש תביעה מול חברת הביטוח שלך על ידי ביצוע ההנחיות שלה כיצד לעשות זאת. יהיה עליך לספק את כל המידע הרלוונטי כגון דוחות רפואיים וקבלות על כל טיפול או תרופה שקיבלת מאז התרחש האירוע.

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »