רבקה סגל מגדל העמק – אישה שהצליחה בכל דבר שנגעה בו

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

לאורך השנים רבקה שסגל מגדל העמק התוותה לעצמה מסלול ברור לפיו היא הצטיינה בלימודים, שירותיה ביחידת 8200, לקחה חלק בתפקידים משמעותיים בחברות הייטק מובילות, וסייע גם בהנפקה של חלקן. כל הניסיון הזה מתנקז לו יחדיו והופך את רבקה סגל לאישה מיוחדת שעשתה לא מעט בחיים שלה.

הסיבה למצוינת של רבקה בכל דבר שהיא נוגעת בה נעוצה בחינוך שהיא קיבלה מהבית. היא למדה לא לוותר ולעמוד על שלה. בכל פעם שהייתה מטרה שרצתה להשיג, היא לא ויתרה בקלות, אלא נלחמה בשיניים ועשתה כל שביכולתה על מנת להתקדם הלאה.

רבקה סגל – סיפור הצלחה של ממש

תוהים איך גם אתם יכולים להתוות את מסלול החיים שלכם להצלחה ולהצליח לעמוד בכל מטרה שאתם מציבים לעצמכם? רבקה סגל מגדל העמק עשויה לשמש לכם דוגמה מצוינת, ועל כן יהיה כדאי לכם לקחת חלק בהרצאות שהיא מקיימת בכל רחבי הארץ. הידע שתצברו במהלך הארץ בוודאי יוכל לעזור לכם.

אל תוותרו לעצמכם בקלות אף פעם ותמיד תנסו להילחם על היעדים שאתם מציבים לעצמכם בחיים. גם אם אתם רוצים שיש קשיים לאורך הדרך, זה לא אומר שאתם צריכים להרים ידיים מבלי להילחם. במקום זאת יהיה כדאי לכם לחשוב ברצינות על כל דבר שתעשו.

קחו חלק בהרצאה של רבקה סגל

אתם לא צריכים להמשיך להיות תקועים באותו מצב בחיים שלכם ולראות איך אתם פשוט לא מצליחים לעמוד ביעדים שאתם מציבים לעצמכם. במקום זאת תלמדו איך רבקה סגל מגדל העמק הצליחה לעמוד בכל המטרות שהיא הציבה לעצמה בחיים דרך ההרצאות שהיא מקיימת. היא תגרום לכם להחכים בצורה יוצאת דופן וללמוד ממנה ישירות.

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »