החלקה משקמת לשיער באישור משרד הבריאות

החלקה משקמת לשיער

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אם את כבר שנים משתמשת בחומרי החלקה לשיער ובמחליקי שיער חשמליים, יש סיכוי גבוה שעם הזמן גרמת נזק כזה או אחר לשיער שלך. לעיתים הפיגמנט משתנה, לפעמים השערות נחרכות כתוצאה מחום גבוה של מחליק שיער חשמלי. כך או כך, כנראה הגיע הזמן לברר לגבי החלקה משקמת לשיער. הנה כל מה שאת צריכה לדעת בנושא.

אם במהלך השנים נגרם לך נזק לשיער כתוצאה משימוש במחליקי שיער חשמליים או מחליקים כימיים משחתים, הגיע הזמן להעביר את השיער שלך שיקום שיער. שיקום שיער זהו אמנם תהליך, אבל עדיף להתחילו מוקדם מאשר מאוחר. וכבר בשלב זה, כדאי להכיר את מוצרי בורגניק (BORGANIC) – החלקה משקמת לשיער וללא פורמלין. כדאי לדעת, חומרי ההחלקה המשקמת של בורגניק הם באישור משרד הבריאות ועל פי תקני הבריאות השונים. הנה כמה דברים שכדאי לדעת לגבי מוצרי החברה:

מה כוללים בתוכם מוצרי החלקות משקמות לשיער?

מוצרי החלקה משקמת לשיער כוללים בתוכם חלבנים שונים, שהקרקפת והשיער צורכים וצריכים במהלך השיקום שלהם. בעזרת החלקה משקמת לשיער של בורגניק, את תוכלי לשאוף להחזרת הגוון הטבעי שלך. בניגוד למוצרי החלקות אחרים שיש בשוק, מוצרי בורגניק אינם גורמים לשינוי הפיגמנט והגוון בשיער.

מעבר לחלבונים וחומרים אחרים אשר אחראיים על שיקום השיער, כדאי תמיד לבדוק לגבי פורמלין, החומר שעשוי לגרום לנזקים בריאותיים חמורים ונזקים בשיער. המוצרים של בורגניק הם ללא פורמלין, כך שתוכלי להיות שקטה לגבי זה.   

כמה עולים מוצרי החלקה משקמת לשיער?

מוצרי החלקה משקמת לשיער יכולים לנוע בין טווחי מחירים של עשרות שקלים, בעוד שמוצרים אחרים ינועו בין טווחים של מאות שקלים בודדים. כשאת רוכשת מוצרי החלקה משקמת לשיער, יהיה חשוב לרכוש מוצרים אשר מיוצרים על ידי מותג מוכר וידוע. כמו כן, חשוב לוודא כי בוצעו מחקרים קליניים טרם פיתוח המוצר, וכי משרד הבריאות מאשר את השימוש בחומרים.

כדאי לקרוא: החלקה ללא מחליק – עד כמה כדאי להחליק את השיער עם החלקה מינרלית ללא פורמלין

אם אתם רוצה להוזיל עלויות של מוצרי החלקה משקמת לשיער, תמיד אפשר לערוך השוואת מחירים באינטרנט בין המשווקים השונים. בין אם את מתכננת לרכוש מוצרי בורגניק או מוצרים מסוג אחר, השוואת המחירים היא הכרחית ויכולה לחסוך לך לא מעט כסף בכיס. בכדי לבצע את השוואת המחירים ואת מחקר השוק, תוכלי להשתמש בגוגל ובאינטרנט. נסי להיעזר במגוון הענק של אתרים אשר מתמחים במחקרי שוק של מוצרים והשוואות מחירים.

החלקות אורגניות איכותיות

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »