מתכננים אירוע? שף פרטי לאירועים קטנים עד הבית

שף פרטי לאירועים קטנים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

לקראת כל אירוע אתם חולמים להפיק משהו מושלם. כזה שאתם לצד כל האורחים והמשתתפים תיהנו ותפיקו את מלוא התועלת וההנאה. אכן, חשוב מאוד לתכנן את האירוע לפרטיו, כדי להיות בטוחים שאתם נהנים ומרוצים מהאירוע לכל אורכו. כמובן שלאוכל שיוגש במהלך האירוע יש חשיבות רבה, ככל שהאוכל מושקע וטעים יותר, ככל שהמנות מתאימות יותר לאופי האירוע, כך אתם מרוצים יותר לצד המשתתפים מאירוע טעים ומוצלח.

פתרונות להכנת האוכל

יש כיום מגוון פתרונות להגשת אוכל משובח וטעים לאירועים. יש מי שפונה לקייטרינג חלבי של פינגר פוד, אחרים מזמינים מגשי אירוח. אך קיימת אופציה עכשווית ונוחה ביותר, והיא הזמנת שף פרטי עד הבית. כן, מדובר על פתרון נהדר אשר מאפשר לכם לתכנן את האירוע בצורה מדויקת, ולהכין את האוכל שיוגש בצורה מותאמת לכם אישית. וכל זאת באופן מקצועי ומושלם.

כיצד זה מתבצע?

מדובר על שירות חדשני המאפשר לבעלי אירועים לתכנן את האירוע שלהם בצורה הטובה ביותר בלי להתפשר. בשלב הראשון הם פונים אל חברת הסעדה אשר מציעה פתרונות אירוח. בעלי האירוע יכולים להתרשם מתפריט מגוון ומקצועי ולבחור מתוכו את המאכלים הרצויים להם. יש חברות בהן יוכל הלקוח להציע מאכלים שלא מופיעים בתפריט ולקבל אותם. לאחר הבחירה וסגירת ההזמנה קובעים יום ושעה בו יגיע השף לבית הלקוח.

הכנת המאכלים אצלכם בבית

השף מגיע ביום האירוע לביתכם. אתם נערכים לבואו וכל הכלים והמוצרים כבר נמצאים בשטח. אצלכם בבית מכינים את המאכלים ואת התבשילים שיוגשו במהלך האירוע. באופן זה אתם שותפים להכנות ויכולים לעקוב אחרי התהליכים. כמו כן הנכם יכולים לקחת חלק ולוודא כי אכן כל המאכלים מוצאים חן בעיניכם. באופן זה האירוע שלכם עשוי להיות מושלם, שכן המאכלים שיוגשו בו יהיו טריים – כי לא עבר זמן רב מאז הסתיים תהליך ההכנה ועד לשעת ההגשה. המאכלים לא נארזו ולא שונעו אליכם.

לאירוע מיוחד במינו הזמינו שף פרטי לאירועים קטנים עד הבית. כך אתם מקברלים מענה מושלם שמאפשר לכם להיות מרוצים מאירוע מהנה בטעם נהדר.

עגילים לתינוקות

איך לבחור עגילים לתינוקות

אין כמו עגילים לתינוקות קטנטנות. כמה חמוד זה לראות תינוקת זעירה בעגלה כשלאוזניה התכשיט הראשון שלה שמעניק לה את המראה הנשי המובהק – העגילים. ישנה

קרא עוד »
בחילות בוקר בהריון

למה יש לך בחילות בוקר בהריון

בחילות בוקר בהריון, תענוג. יודעת מה אפילו יותר נחמד? שזה קורה לא רק בבוקר. לשמחתנו ולצערנו הריון הוא עסקת חבילה, הכוללת בתוכה יצירה מופלאה של

קרא עוד »