אילו סוגי עבודות אינסטלציה קיימות בגובה?

עבודות אינסטלציה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כל מבנה דורש תחזוקה שוטפת (צביעה חיצונית למבנים למשל), לעיתים נדרשים גם תיקונים ושיפוצים שונים בתשתיות הבניין ובאינסטלציה בפרט. ישנם סוגי עבודות אינסטלציה שדורשות אנשי מקצוע מנוסים ומומחים לעבודה בגובה. קיימים בשוק מספר חברות ואינסטלטורים העוסקים בעבודות מסוג זה. אז אילו סוגי עבודות אינסטלציה קיימות בגובה? התשובות לפניכם.

תחילה בואו נכיר קצת את תחום זה של עבודות בגובה. לא כל אינסטלטור יכול לעבוד בעבודות גובה. איש מקצוע שרוצה לבצע עבודות בגובה צריך להוציא רישיון עבודה בסנפלינג. לעיתים עבודות אינסטלציה קיימות בגובה, יתבצעו על ידי הקמת קונסטרוקציה ולאו דווקא על ידי סנפלינג.

עבור עבודות אלו אשר דורשות פתרונות עבודה בגובה יש צורך כאמור באיש מקצוע שהוכשר לכך ויש לו את הציוד הנדרש. ציוד אינסטלציה מתאים לעבודות בגובה, ציוד סנפלינג והכלים הרלוונטיים. בדרך כלל, בבתים, גבוהים ככל שיהיו לא תצטרכו עבודה בגובה, עבודות אינסטלציה שדורשות מקצועיות בעבודות בגובה, מתבצעים ברוב המקרים בבניינים שהצנרת החיצונית של המבנה תקולה או שנתגלו בעיות שונות אשר דרך התיקון שלהם היא מצידו החיצוני של המבנה.

עבודות גובה

עבודות בגובה יכולות להתבצע בכמה דרכים. בסנפלינג, עם מנופי סל, קונסטרוקציות או פיגומים שנבנים מחוץ לבניין.

אז אילו סוגי עבודות אינסטלציה קיימות בגובה? ישנם תקלות ובעיות שונות שמתגלות בצנרת הבניין או בתשתיות האינסטלציה שלא ניתן לתקן אותם בעזרת אינסטלטור רגיל, מכיוון שמיקום הבעיה שדורש תיקון אינו בהישג יד, ולשם כך נדרשת עבודה בגובה.

לדוגמה צנרת חיצונית העוברת על כל פני הבניין מבחוץ, או נזילות חמורות שמקור הבעיה אינו נראה לעין ונדרשת בדיקה מקיפה ויסודית לכל אורך הצינורות. 

חשוב מאוד, כאשר מזמינים עבודות בגובה יש לוודא כי יש לו את כל האישורים הדרושים.

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »