תמונות לחדרי ילדים או מדבקות קיר – מה עדיף יותר?

תמונות לחדרי ילדים או מדבקות קיר

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

ברגע שהגעתם לשלב עיצוב הקירות של חדר הילדים, תצטרכו בסופו של דבר לקבל החלטה האם אתם מעוניינים לתלות על הקיר תמונות לחדרי ילדים או לחלופין להדביק מדבקות קיר על הקירות. על מנת לקבל בקלות את ההחלטה שתתאים בצורה הטובה ביותר עבורכם, סקרתי את היתרונות והחסרונות של הפריטים הנ״ל.

תמונות לחדרי ילדים

תקציב:
מחיר התמונות לחדר הילדים משתנה ותלוי בהמון גורמים. בין היתר מה גודל כל תמונה, בכמה תמונות בסך הכל מדובר – האם מדובר בתמונה אחת או שמא בסט של מספר תמונות יחד וכמובן באיזה חנות אתם רוכשים את התמונות. אם נלך על הממוצע – סט של שלושה תמונות בגודל של 21X30 המחיר ינוע בד״כ בין 200 ל-250 ש״ח.

בטיחות:
מומלץ שלא לתלות את התמונות מעל ראש התינוק או הילד ואף יותר מכך, על מנת לשמור על בטיחותו של הילד מומלץ לא לתלות בכלל תמונות בקיר הסמוך למיטת הילד. ולכן, במידה ויש לכם בשאר קירות החדר מקום פנוי תוכלו לתלות את התמונות שם. במידה ולא – מומלץ לוותר על התמונות ולהשתמש במדבקות קיר לחדרי ילדים. חשוב לציין שגם לתמונות עצמן לסוג המסגרות ולמיקום הכנתם יש משמעות מבחינת הבטיחות ולכן מומלץ לבדוק שכאשר אתם רוכשים את התמונות, המסגרות נעשו בארץ ולא בסין. 

תמונות לחדרי ילדים, מתוך אתר יוניקיד

מדבקות קיר לחדרי ילדים

תקציב:

מחיר מדבקות קיר גם הוא אינו קבוע ותלוי כמובן בכמות המדבקות שנרכוש ופה למעשה אנו תלויים גם בגובה ורוחב הקיר. ככל שהחדר גדול יותר, כך נצטרך לקנות כמות גדולה יותר של מדבקות. בנוסף לכמות המדבקות שיכולה להשפיע על מחירן, יש חשיבות גם למיקום בו אנו קונים אותם – היום ניתן לרכוש מדבקות זולות מאוד באלי אקספרס בעלות של כמה עשרות ש״ח לדף של מדבקות ובארץ, בחנויות איכותיות יותר, ניתן לרכוש דף כזה בעלות ממוצעת של 100-200 ש״ח. 

בטיחות:
כאמור, בעוד שתליית תמונות מגבילה אותנו, מדבקות קיר – אנו יכולים להדביק על הקיר ללא הגבלה גם אם הקיר בקרבת התינוק/הילד או מיטתו.  

לסיכום, גם תמונות לחדרי ילדים וגם מדבקות קיר יכולים להיות פתרון מושלם עבור עיצוב חדר הילדים. כאשר אנו מקבלים החלטה במה לבחור יש לקחת בחשבון בעיקר שיקולי בטיחות וגם כלכלי. בכל מקרה שני הדברים יוסיפו עניין לחלל החדר של הילדים.

מדבקות לחדרי ילדים, מתוך אתר אטסי