תמונות על עץ לאירועים

תמונות על עץ לאירועים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אחד הטרנדים החמים ביותר של השנים האחרונות הוא הדפסת תמונות על בלוק מעץ. אנשים עושים זאת כמזכרת גם ללא קשר לאירועים אולם לאחרונה התחום שודרג ובעלי אטרקציות לאירועים החלו להציע גם תמונות על בלוק עץ לאירועים כאטרקציה בפני עצמה מה שמספק אלטרנטיבה יקרה ומרשימה יותר למגנטים לאירועים. איזה מידות קיימות? איך זה עובד? על כך ועוד ב3 הדקות הקרובות.

תמונות על עץ לאירועים – אילו מידות קיימות?

בשירות תמונות על עץ לאירועים של חברת מגנט לי תוכלו לבחור מבין 3 גדלים עיקריים:

  • 10X10 ס"מ – ריבוע קטן. 
  • 10X15 ס"מ – גודל סטנדרטי של תמונה
  • 15X20 ס"מ – תמונה בפרופורציה מלאה ומעט גדולה יותר מתמונה סטנדרטית.

חשוב להבין כי מי שיעדיף את הבלוקים המרובעים הקטנים יותר אולי יחסוך כמה שקלים לבלוק אולם העובד במקום יצטרך לחתוך את התמונה למידות הנדרשות ולרוב חלק מהאנשים יצאו חתוכים, זאת כיוון שברוב התמונות הן יהיו לרוחב ולכן מלבניות. לכן אנו ממליצים על גודל סטנדרטי של 10X15 כאופציה נהדרת לאירוע שלכם. 

איכות הבלוק כאיכות המתנה:

יש בלוקים מעץ מלא ויש בלוקים שהמילוי שלהם עשוי מסיבית. בלוקים מעץ מלא יהיו איכותיים יותר ולכן כדאי יהיה בדרך כלל לבחור בהם. כמו כן הבלוקים מגיעים בדרך כלל בעובי של 2.5 עד 3 ס"מ. אל תתפשרו על פחות מכך כיוון שעובי הבלוק משפיע על היציבות שלו בעמידה על המדף או היכן שימוקם למזכרת וגם על איכות העץ ועמידותו.

איך זה עובד?

באירוע של עד 400 אנשים בדרך כלל יהיו 2 עובדים: צלם חתונות מקצועי ועובד המדפיס את התמונות על הבלוקים. יש הצורך במדפסת תרמית להדפסת התמונות, מחשב, עמדת עבודה וכמובן את הבלוקים. העובד מדפיס את התמונות שקיבל מהצלם ומדביק אותן על בלוק העץ. הבלוקים מגיעים עם מדבקה בצד אחד. מסירים את הכיסוי למדבקה ומדביקים את התמונה במדויק.

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »