מאמן כושר אישי בראש העין

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

ישנן המון סיבות למה אני יכולה להמליץ לך להתחיל עוד היום את המסע שלך אל הבריאות והפיטנס ולשכור את שירותיו של מאמן כושר אישי בראש העין ובמיוחד אם יש לך מטרה ספציפית שאת מכוונת אליה עוד בחודשים הקרובים אך במקום זה אני מעדיפה להתרכז בשתי סיבות עיקריות שלפחות עבורי היו הבסיס להחלטה הכי טובה שעשיתי בשנה האחרונה.

אני לא צעירה במיוחד ולמעשה בנובמבר מלאו לי 53 ובעלי החליט להפתיע אותי בשובר מתנה ל10 שיעורים פרטיים אצלי בבית. מניחה שהבנת כבר לבדך אך למקרה שלא הבנת אני תושבת העיר כבר מזה שלושים שנה עוד הרבה לפני שהשכונה החדשה (או נכון יותר השכונות החדשות..) התפתחה והעיר התרחבה כל כך.

הסיפור שלי עם פעילות גופנית או נכון יותר, העדר הסיפור שלי עם פעילות גופנית או יחסי האהבה שנאה כפי שבעלי נוהג לכנות זאת היו תמיד עקב האכילס שלי ומאז שאני זוכרת את עצמי, שנאתי להזיע, לרוץ, לקפוץ ובכלל להתאמן.

למעשה כל החיים שלי ליוותה אותי תחושת גועל מספורט ולכן מטבע הדברים, נמנעתי מחוויות הקשורות למאמץ כגון טיולים ארוכים, מסלולים מאתגרים, פעילות אקסטרים ואפילו כזאת שהיא קצת פחות.

הכל השתנה כאשר מוטי עבר לגור לידנו לפני שנתיים. לאחר שבוע בו כל מה שראינו זה ארגזים וחלונות מוגפים, דפיקה בדלת ונעים מאוד, אני מוטי. מה אתה עושה למחייתך מוטי, שאלתי בנימוס לאחר שיחה קצרה. אני מאמן כושר אישי בראש העין השיב בביטחון.

לא אעמיס עליך בפרטים היבשים ובחבלי הלידה שעברו עלינו עד שהגענו לאן שהגענו אך רק אציין  בפניך מספר ציוני דרך חשובים בנוגע לאימון כושר אישי שעוזרים להעביר את הנקודה:

  1. חצי מרתון טבריה
  2. ירדתי 10 במשקל
  3. מדדי בדיקות הדם שלי הם מהטובים שהיו לי בשני העשורים האחרונים
  4. עליתי במסת השריר וירדתי משמעותית באחוזי השומן
  5. אני מרגישה נוח לצאת לכל טיול ולמעשה עשיתי טיול תרמילים של חודשיים בהודו – מה שתמיד חלמתי לעשות.

הנקודה שאת שצריכה לקחת מזה שאם מוטי דופק אצלך בדלת לבקש חלב, כדאי שתשאלי אותו האם הוא מאמן כושר אישי בראש העין ואם יש לו מקום פנוי בשבילך ביומן, כי בינינו אחותי – זה מה שאת צריכה ויפה שעה או עשור אחד קודם.