מטבחי חוץ – גם בחורף וגם בקיץ

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אנשים שאוהבים לארח, אוהבים מסיבות, סעודות עם כל המשפחה, לא יכולים להבין איך אפשר בלי שני מטבחים, אחד בתוך הבית ואחד בחוץ כשעושים ארוחה בגינה. זה כל כך טבעי. לעומתם, אנשים אחרים לא מבינים למה צריך שני מטבחים.

אז במאמר הבא, נעשה סדר בין שני הקבוצות האלו וגם נראה איך עושים מטבחי חוץ לגינה שמתאים גם לחורף וגם לקיץ.

מטבחי חוץ – מי צריך את זה?

אם אתם אוכלים הרבה בחוץ, שזה אומר בגינה של הבית, בוודאי שמתם לב לקושי לתזז את הבשרים מהמטבח למנגל בחוץ וגם את כל הסלטים הנלווים. זה לא נוח.

אבל מה אם יש לכם מטבח בחוץ שמאפשר לכם להכין הכל בחוץ? אתם מסכימים שזה יותר נוח? ברור. 

אז איך עושים מטבח חוץ שמתאים גם לחורף וגם לקיץ?

הדבר הראשון שאתם צריכים לחשוב עליו הוא, איך אתם הולכים להרגיש טוב במקום הזה בין אם אתם מכינים ארוחה בקיץ ובחורף. השאלה הזו נכונה לגבי המיקום שאתם הולכים לשים את המטבח. הצללה למשל, תהיה חובה בכל התהליך מהגשם והשמש. כמו כן, צריך לקחת בחשבון שמכשירים חשמליים כמו תנור, יכולים להתבלות מהר ולהידרש לתיקונים דחופים בתנאי מזג אוויר משתנים.

בגלל זה, כדאי לרכוש ציוד שמתאים לחוץ. היום יש כבר חברות שמייצרות את כל הציוד שאתם חולמים עליו בצורה קומפקטית ומתאימה לפינת בישול בחוץ, ראו דוגמה באתר ארגמן חוויה בגן! המטבח הזה ישמש אתכם כשאתם אוכלים בחוץ או לחילופין כשאתם עורכים שמחה משפחתית ומטבח אחד לא מספיק. 

לסיום וסיכום, מטבח בחוץ מתאים למי שעושה הרבה ארוחות משפחתיות בבית או בגינה של הבית או לחילופין אירועים משפחתיים.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »