מטבחי חוץ – גם בחורף וגם בקיץ

שיתוף פוסט:

אנשים שאוהבים לארח, אוהבים מסיבות, סעודות עם כל המשפחה, לא יכולים להבין איך אפשר בלי שני מטבחים, אחד בתוך הבית ואחד בחוץ כשעושים ארוחה בגינה. זה כל כך טבעי. לעומתם, אנשים אחרים לא מבינים למה צריך שני מטבחים.

אז במאמר הבא, נעשה סדר בין שני הקבוצות האלו וגם נראה איך עושים מטבחי חוץ לגינה שמתאים גם לחורף וגם לקיץ.

מטבחי חוץ – מי צריך את זה?

אם אתם אוכלים הרבה בחוץ, שזה אומר בגינה של הבית, בוודאי שמתם לב לקושי לתזז את הבשרים מהמטבח למנגל בחוץ וגם את כל הסלטים הנלווים. זה לא נוח.

אבל מה אם יש לכם מטבח בחוץ שמאפשר לכם להכין הכל בחוץ? אתם מסכימים שזה יותר נוח? ברור. 

אז איך עושים מטבח חוץ שמתאים גם לחורף וגם לקיץ?

הדבר הראשון שאתם צריכים לחשוב עליו הוא, איך אתם הולכים להרגיש טוב במקום הזה בין אם אתם מכינים ארוחה בקיץ ובחורף. השאלה הזו נכונה לגבי המיקום שאתם הולכים לשים את המטבח. הצללה למשל, תהיה חובה בכל התהליך מהגשם והשמש. כמו כן, צריך לקחת בחשבון שמכשירים חשמליים כמו תנור, יכולים להתבלות מהר ולהידרש לתיקונים דחופים בתנאי מזג אוויר משתנים.

בגלל זה, כדאי לרכוש ציוד שמתאים לחוץ. היום יש כבר חברות שמייצרות את כל הציוד שאתם חולמים עליו בצורה קומפקטית ומתאימה לפינת בישול בחוץ, ראו דוגמה באתר ארגמן חוויה בגן! המטבח הזה ישמש אתכם כשאתם אוכלים בחוץ או לחילופין כשאתם עורכים שמחה משפחתית ומטבח אחד לא מספיק. 

לסיום וסיכום, מטבח בחוץ מתאים למי שעושה הרבה ארוחות משפחתיות בבית או בגינה של הבית או לחילופין אירועים משפחתיים.

זמירות שבת

הדת היהודית היא דת עתיקה עם הרבה טקסים ומסורות שאחריהם יהודים, ובשל כך החשיבות של שירת השבת בדת היהודית היא שהיא מפגישה בין אנשים. זה

קרא עוד »

אירוח כפרי למשפחות

חושבים לקחת הפסקה קצרה מהשגרה היומיומית האינטנסיבית שלכם.? הפסקה כזו שתניב לכם רוגע, שלווה, ותאפשר לכם לצבור כוחות מחודשים? אם כן, אפשר להגשים מטרה זו

קרא עוד »