משחה לצלקות – לאילו צלקות היא מתאימה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

יש אנשים שמתפארים בצלקות שלהם כמו תגים של כבוד, בעוד שאחרים רוצים להבהיר אותן ולהפחית את המראה שלהם, ועושים זאת בקלות רבה ככל האפשר.

משחה לצלקות – לאילו צלקות היא מתאימה |

לא כל הצלקות מגיבות היטב לטיפולים, אך עבור אלה שכן, סרקנו את השוק כדי למצוא את משחות הצלקת והטיפולים היעילים ביותר באופן טבעי, שאפשר להשיג ללא מרשם רופא.

ישנם כמה וכמה סוגי משחות שניתן להשיגם בשוטטות קצרה בחנות התמרוקים הקרובה אליכם וכדי לקבלה, לא תצטרכו להביא מרשם רופא או להמשיך להסתיר אותן עם מייק אפ דרמקול – אלא תסתפקו במצב רוח טוב וקלילות פורחת

איך לבחור משחה טובה לצלקות? |

כמעט בכל המקרים, חוץ מתרופות טבעיות, שאל את הרופא שלך. עדיף לדבר עם רופא עור על סוג הטיפול הטוב ביותר בצלקת שלך. זה יכול לחסוך לך זמן וכסף בטווח הרחוק. ספקי שירותי בריאות יכולים גם להציע הצעות, טיפים לשימוש ולענות על שאלותיך.

חפש חומרים יעילים. שקול מוצרים עם רכיבים שהוכחו כיעילים להפחתת הופעת צלקות כמו שקיים בתרופות הכוללות: סיליקון, תמצית בצל ואלוורה.

איך להשתמש במשחה נגד צלקות |

בעת שימוש בקרם נגד צלקות, עקוב אחר הוראות השימוש בחבילה. יש משחות לצלקת שנועדו להשתמש בהם פעם ביום. אם כן, השימוש בהם לעתים קרובות יותר, לא יגרום לצלקת שלך להירפא מהר יותר.

התחל להשתמש בה על אזור נקי. כדי להשתמש עם משחה לצלקות, ובמיוחד ביריעות סיליקון, יש לשטוף ולייבש את עורך במקום שיישמו. שוחח עם הרופא שלך על טיפולים נלווים, שעשויים להפוך את השימוש בקרם צלקות ליעיל יותר. אלה כוללים עיסוי עור ולבוש בגדים צמודים.

כמה פעמים להשתמש במשחה לצלקות |

אל תשתמש במשחה בזמן שלא הוגדר מראש לשימוש בה. זכרו, כי פצעים לא נרפאים בין לילה וצלקות, בין אם ישנות ובין אם חדשות, אינן משתנות בין לילה. ניסיון להפחית צלקת לפני שהעור שלך נרפא במלואו יכול רק להחמיר.

היה סבלני והיה מתמיד במריחה. השתמש במוצר לפי ההוראות למשך הזמן המצוין. עשויים לחלוף חודשיים, לפני שתתחילו לראות תוצאות.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »