כורסאות הנקה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

איזה אושר! תינוק חדש נכנס למשפחה, ואין יותר מאושרים ממכם. כדי להעניק לו את ההרגשה הנעימה והמחבקת ביותר אתם דואגים לו למיטה נוחה, טמפרטורה נעימה כל העת בחדר, בגדים נקיים ונעימים וגם מוצץ שירגיע וינחם בשעת הצורך. כדי להעניק לילדכם ולכם את התחושה הטובה והנעימה ביותר, מומלץ להיעזר בכורסת הנקה איכותית שתסייע לכם להאכיל אותו בשלווה וברוגע עבורו, ובנוחות מקסימלית עבורכם.

כורסת הנקה של Baby Lee היא כורסת יחיד נוחה ונעימה, עליה אימהות מניקות יכולות בנוחות לשבת ולהניק את התינוק הקטן בכל רגע במהלך היום. למרות השם של הכורסה, כדאי לדעת כי היא אינה מיועדת אך ורק לאימהות מניקות אלא גם לאמא או הורה שמאכיל את ילדו עם בקבוק.

מה היתרון של כורסאות הנקה

היתרון המשמעותי של כורסאות הנקה הוא הנוחות שהן מעניקות להורה ולילד. הכורסה מעוצבת בצורה אידיאלית עבור ההורה, כך שהיא מעניקה תמיכה מלאה לגב ולאגן וגם למנח המתאים להחזיק את הילד בזמן האכלה. נוסף לכך, הייחודיות של הכורסה היא ברגלי הנדנדה המחוברים אליה.

כיוון שהכורסה מתנדנדת, ניתן להרדים או להרגיע בקלות את התינוק לאחר האכלה ללא צורך לעבור למקום אחר בבית. מומלץ למקם את כורסת ההנקה בחדר בו התינוק הקטן ישן, כך בכל עת שהוא מתעורר לצורך האכלה, נחמה או כל דבר אחר – ההורה יכול להישאר אתו בחדר החשוך והנעים, ולא להוציא אותו לחדר אחר בבית וכך "לשבור" לו את השינה.

כורסת ההנקה כמו זו תעניק להורה ולילד רגעים של רגיעה ונוחות, במיוחד אם מדובר על תקופה של לילות קשים בגלל כאבי גזים, שיניים או חום. הילד ימצא נחמה בידיו של ההורה המרגיע תוך נדנוד עדין של הכורסה, וההורה ירגיש בנוח לשבת על כורסה תומכת גם למשך זמן ממושך.

כך תבחרו כורסת הנקה איכותית ונוחה

כדי לבחור את כורסת ההנקה הטובה ביותר עבורכם ועבור התינוק, העדיפו לבחור כורסה שתהיה בעלת מושב עמוק מספיק כדי להתרווח בו בנוחות כשהתינוק בידכם. כורסה עם משענות לידיים תהיה האידיאלית ביותר, כיוון שהיא תעניק תמיכה לידיים שלכם בזמן החזקה ו\או האכלה של התינוק.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »