כורסאות הנקה

שיתוף פוסט:

איזה אושר! תינוק חדש נכנס למשפחה, ואין יותר מאושרים ממכם. כדי להעניק לו את ההרגשה הנעימה והמחבקת ביותר אתם דואגים לו למיטה נוחה, טמפרטורה נעימה כל העת בחדר, בגדים נקיים ונעימים וגם מוצץ שירגיע וינחם בשעת הצורך. כדי להעניק לילדכם ולכם את התחושה הטובה והנעימה ביותר, מומלץ להיעזר בכורסת הנקה איכותית שתסייע לכם להאכיל אותו בשלווה וברוגע עבורו, ובנוחות מקסימלית עבורכם.

כורסת הנקה של Baby Lee היא כורסת יחיד נוחה ונעימה, עליה אימהות מניקות יכולות בנוחות לשבת ולהניק את התינוק הקטן בכל רגע במהלך היום. למרות השם של הכורסה, כדאי לדעת כי היא אינה מיועדת אך ורק לאימהות מניקות אלא גם לאמא או הורה שמאכיל את ילדו עם בקבוק.

מה היתרון של כורסאות הנקה

היתרון המשמעותי של כורסאות הנקה הוא הנוחות שהן מעניקות להורה ולילד. הכורסה מעוצבת בצורה אידיאלית עבור ההורה, כך שהיא מעניקה תמיכה מלאה לגב ולאגן וגם למנח המתאים להחזיק את הילד בזמן האכלה. נוסף לכך, הייחודיות של הכורסה היא ברגלי הנדנדה המחוברים אליה.

כיוון שהכורסה מתנדנדת, ניתן להרדים או להרגיע בקלות את התינוק לאחר האכלה ללא צורך לעבור למקום אחר בבית. מומלץ למקם את כורסת ההנקה בחדר בו התינוק הקטן ישן, כך בכל עת שהוא מתעורר לצורך האכלה, נחמה או כל דבר אחר – ההורה יכול להישאר אתו בחדר החשוך והנעים, ולא להוציא אותו לחדר אחר בבית וכך "לשבור" לו את השינה.

כורסת ההנקה כמו זו תעניק להורה ולילד רגעים של רגיעה ונוחות, במיוחד אם מדובר על תקופה של לילות קשים בגלל כאבי גזים, שיניים או חום. הילד ימצא נחמה בידיו של ההורה המרגיע תוך נדנוד עדין של הכורסה, וההורה ירגיש בנוח לשבת על כורסה תומכת גם למשך זמן ממושך.

כך תבחרו כורסת הנקה איכותית ונוחה

כדי לבחור את כורסת ההנקה הטובה ביותר עבורכם ועבור התינוק, העדיפו לבחור כורסה שתהיה בעלת מושב עמוק מספיק כדי להתרווח בו בנוחות כשהתינוק בידכם. כורסה עם משענות לידיים תהיה האידיאלית ביותר, כיוון שהיא תעניק תמיכה לידיים שלכם בזמן החזקה ו\או האכלה של התינוק.

זמירות שבת

הדת היהודית היא דת עתיקה עם הרבה טקסים ומסורות שאחריהם יהודים, ובשל כך החשיבות של שירת השבת בדת היהודית היא שהיא מפגישה בין אנשים. זה

קרא עוד »

אירוח כפרי למשפחות

חושבים לקחת הפסקה קצרה מהשגרה היומיומית האינטנסיבית שלכם.? הפסקה כזו שתניב לכם רוגע, שלווה, ותאפשר לכם לצבור כוחות מחודשים? אם כן, אפשר להגשים מטרה זו

קרא עוד »