צילומי ניו בורן – מה תינוקות רוצים?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

הדרך המהירה ביותר לכיס של ההורים עוברת דרך הילדים גם אם הם רק בני שבועיים. צילומי ניו בורן מוכיחים שזו אחת ההוצאות הכי אהובות על ההורים, שרואים בקטנטנים את התגלמות התום, הטוהר והיופי. ואיך אפשר ללכוד את פלא הבריאה הזה מבלי להנציח אותו בעדשת המצלמה?

מעשיה על תעשיה

אנשים שנולדו לפני 40 ו-50 שנה ידעו לספר שגם אז היו צילומי ניו בורן ואפילו צילומי הריון מקוריים, רק שהם נעשו בקודאק הביתית, בחצר של סבתא, על החמור, ליד הכבשה או במיטת העץ הישנה של ההורים. מאז, התעשיה הזו רק מתפתחת ומזקקת עבור ההורים רגעים בלתי נשכחים שמנציחים את השפתיים הבשרניות, העיניים העצומות והמצח השעיר של האוצר הקטן שלהם.

כדאי או לא

לא כולם מתחברים לרעיון של צילומי ניו בורן ומוותרים על התענוג. יחד עם זאת, העידן הזה מספק לנו דברים שהיו לנו גם בעבר אך כיום לובשים פנים חדשות, משודרגות ומותאמת לרוח התקופה. למזכרת יש ערך סנטימנטלי שרק הולך וגדל ככל שחולף הזמן ולעיתים, בצמתים החשובים של החיים, המזכרות האלה נותנות לנו כח, מטעינות אותנו באנרגיה והופכות להיות חלק בלתי נפרד ממארג החיים שלנו. 

חובבני או מקצועי

ההחלטה על צילום ניו בורן "עשה זאת בעצמך" או צילום מקצועי נשענת בעיקר על מה שאתם רוצים להשיג. כל אדם עם ראש יצירתי וחוש צילום יכול לצלם באופן עצמאי. אולם צילומי ניו בורן של שמרית חן נעשים בצורה מקצועית, ומאפשרים  חוויה ייחודית של אם-ילד ואיכות צילום אחרת. 

כבר לא תמונות שמורות על מחשב, שפותחים פעם באף פעם, אם בכלל זוכרים לעשות זאת, צילום ניו בורן מקצועי משאיר אותנו עם אלבום תמונות עכשווי על המדף, חוויה ששכחנו איך היא מרגישה.