מטבח כפרי מודרני לבן, מתאים לכולם

מטבח כפרי מודרני לבן, מתאים לכולם

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כשאנחנו מחליטים להקים מטבח בבית, בין אם מדובר בבית חדש לגמרי ובין אם מדובר בבית שעובר שיפוץ, הרי שעומדות לרשותנו מספר רחב של אופציות. אנחנו יכולים להתקין סוגים שונים של מטבחים על פי מה מתאים לנו, מבחינת עיצוב, מבחינת נראות, מבחינת שימוש פרקטי ונכון ומבחינות אחרות.

לא כל מטבח בהכרח יתאים לכל מבנה, לא כל מטבח בהכרח יתאים לכל אחד. אנחנו יכולים למצוא מטבחים מסוגים מסוימים שיתאימו אך ורק למבנים ספציפיים, כך למשל מטבח מודרני עשוי מתכת, סביר להניח שהוא יתאים יותר לבתים בעיצוב מודרני, לעומת זאת מטבחים כפריים בסגנון הקלאסי שלהם, למשל, מטבחים מעץ מלא, מינימליסטיים וקטנים, יכולים להתאים יותר לבתים בסגנון עיצוב דומה.

עם זאת, אנחנו כן יכולים למצוא מטבחים מסוימים שיכולים להשתלב במגוון רחב של מבנים, מטבחים שיכולים להתאים לדירות ובתים בסגנונות שונים. אחת הדוגמאות הטובות לכך הוא מטבח כפרי מודרני לבן. כפי שאנחנו יכולים להבין, לא מדובר במטבח רגיל, לא מדובר במטבח כפרי סטנדרטי וגם לא במטבח בעיצוב ובחומר מודרני, אלא מטבח שמשלב את הפונקציות של שני המטבחים גם יחד, ומגיע בצבע לבן.

מטבחים לבנים הם מאוד פופולאריים במערב אירופה, בפרט באנגליה, שם אפשר למצוא מטבחים כפריים לבנים בלא מעט עיירות וכפרים קטנים, ועם הזמן אותם מטבחים השתלבו גם בערים הגדולות. כיום, אנחנו יכולים למצוא שילובים שונים של מטבחים כפריים ומודרניים כאחד, מטבחים שמגיעים בסדרי גודל שונים.

צריך לומר, הרעיון של מטבח משולב, מודרני וכפרי, מאפשר לנו למעשה ליהנות ממטבח עם סגנון כפרי במבנה שלו, בעיצוב שלו, אך הוא עשוי מחומרים ופרטים מודרניים, ואופי השימוש בו הוא הרבה יותר נוח ויעיל, בזכות העובדה שמדובר במטבח מודרני באופן אמיתי.

לגבי הצבע, כאמור, מדובר במטבח לבן, אך מדובר במטבח שאפשר לשמור עליו היטב שלא ייהרס, לא יתלכלך ויחזיק מעמד במשך שנים רבות. אנחנו יכולים ליהנות ממנו, בין אם אנחנו משתמשים בו באופן תדיר לבישולים ואפייה ובין אם אנחנו משתמשים לצורך הכנת אוכל בסיסי.

 

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »