דרכים לטיפול בצלוליט

דרכים לטיפול בצלוליט

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

נשים רבות סובלות מצלוליט שבוחר לרוב להתיישב באזור הירכיים והישבן. הדבר גורם לאפקט של עור בצורת קליפת תפוז, דבר שגורם לרוב הנשים להרגיש לא בנוח עם הגוף שלהן. כתוצאה מכך, נשים רבות בוחרות להפסיק ללבוש מכנסיים קצרות, נמנעות מלהסתובב חופשי בבגד ים ובקיצור חוות תחושות לא נעימות ביחס לגוף שלהן. אך חשוב להבין כי לא מדובר כאן על גזרה משמים, היות וניתן בהחלט לשנות את מצב העניינים. טיפול בצלוליט הפך לפופולארי במיוחד בשנים האחרונות, היות ונשים רבות נחשפו לטכנולוגיות החדישות ולדרכי הטיפול השונות שיכולות להחזיר את הזמן לאחור. רוב הטיפולים מאפשרים לא רק להעלים את הצלוליט, אלא גם למצק את העור ולהעניק לו מראה צעיר ובריא יותר, קראו כאן על המסת שומן וטיפול בצלוליט.

טיפול בצלוליט – מהן הדרכים היעילות ביותר בשוק?

הדרך הראשונה מאפשרת להשמיד את הצלוליט מבפנים החוצה – טיפול בגלי רדיו. מדובר על אחת מטכניקות הטיפול החדישות והמתקדמות ביותר בעולם, אשר עושה שימוש במכשיר חדשני שיכול להוביל לתוצאות מדהימות. המכשיר פולט למעשה גלי חום לתוך עומק הרקמה המטופלת, דבר שגורם לאנרגית החום לפרק את תאי הצלוליט. הטיפול מאפשר למעשה להיפטר מהמפגע של הצלוליט ותוך כדי גם לכווץ את תאי השומן.

אופציה נוספת שקיימת היום בשוק, היא שבירה של שרשראות הצלוליט. מדובר על טיפול בסגנון של אולטרה סאונד, אשר מספק 3 תוצאות בו זמנית. הטיפול גורם למראה עור צעיר יותר, לניקוז של הפסולת שהצטברה בנוזל הלימפה בגלל הצלוליט וכמובן חיזוק השריר הקיים במקום הטיפול, באמצעות עבודה על פולסים.

הטיפול השלישי והמיוחד ביותר, הינו טיפול הכולל חבישה של הגוף לצורך פיסול מחדש. מדובר על תחבושות מיוחדות אשר מכילות בתוכן מינרלים שונים המותאמים באופן אישי לכל מטופל, בהתאם לבעיה הספציפית שלו. מינרלים אלו עוברים אל הגוף, מאפשרים את ניקוז הרעלים שהצטברו בלימפה וחזרה למצב הטבעי של הגוף.

לסיכום, טיפול בצלוליט אמור להיות מותאם באופן אישי לכל מטופל מומלץ להתחיל מכאן https://helga.co.il, בהתאם לאזור הטיפול הנחוץ, חומרת המצב ומאפיינים אישיים נוספים. חשוב לערוך את הטיפולים אך ורק בקליניקות מקצועיות שמתמחות בתחום, במטרה להבטיח לעצמכם טיפול איכותי ובטיחותי.