איך לבחור ארנק לגבר?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כל גבר חייב שיימצא בכיסו ארנק. זהו האביזר הכי חשוב שהוא נושא עליו, בתוכו מוכנסים כל הכרטיסים החשובים ביותר – כרטיסי האשראי, תעודת הזהות ומסמכים מזהים אחרים, דרכון, רישיון נהיגה וכמובן כסף בשטרות ומטבעות. למרות שאנו נוטים לשייך אביזרי אקססוריז ואופנה לנשים, כאשר מדובר בחפצים כמו ארנק אין להקל ראש מבחינה אסטטית, ארגונומית ועיצוב שמתאים לו.

כמובן שלא נבחר עבורו ארנק בצבעים שאינם מתאימים לו – לא של נשים ובטח לא של ילדים. בדרך כלל, ארנקים לגבר באים בצבעים כהים – שחור, אפור, חום וכדומה. ייתכנו ארנקים גם בצבעים ססגוניים יותר כמו בורדו וכחול כהה, אך הצד השווה שבכולם זה הסגנון הכהה. שוב – אנו מדברים על הסגנון של רוב הגברים, כמובן שיהיו כאלו שיחפצו לשאת ארנק בצבעים בהירים ולא טיפוסיים אחרים, הכל לפי הטעם האישי.

גודל הארנק

ארנק צריך להיות מצד אחד כזה שמכיל כמות תאים המספיקה לכל הכרטיסים והחפצים השונים שמאכסנים שם, ומצד שני לא גדול מדי באופן שיציק במכנסיים ולא יהיה נוח לאחסון על הגוף. מדובר בקו תפר מאוד עדין שיש לתת עליו את הדעת ולא להפר את האיזון. לפני שבוחרים ארנק לגבר חשוב לברר כמה כרטיסים א וחפצים הוא מכניס לתוכו ועל פי זה נבחר בארנק שיש בו את כל התאים ברמה מספקת.

עור או חומרים אחרים?

ארנקי עור הינם ארנקים יוקרתיים ואלגנטיים, אך כמובן יעלו בהתאם. אם אתם רוצים ארנק עור תצטרכו להשקיע עוד כמה שקלים יותר. למרות זאת אפשר לבחור בחומר סינטטי איכותי לא פחות, ואפילו מחומרים דמויי עור שכל מי שרואה אותם יכול בקלות להתבלבל.

בת הזוג יכולה לרכוש את הארנק לבן הזוג שלה כמתנת סוף שבוע, ואם מדובר בארנק יוקרתי אפשר לרכוש אותו גם כמתנה בימים מיוחדים.

>אולי יעניין אתכם גם ארנקים לגבר עם חריטה