גרביים לגברים לא חייבים להיות משעממים – כמה רעיונות עיצוב

גרביים לגברים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

אופנה לגברים עברה התפתחות מרשימה ורק מעטים יהיו מוכנים כיום להסתפק באופנה משעממת. אבל אם נדמה לכם שגרביים נשארו מעט מאחור בנושא הזה ושהם עדיין פריט נידח ודי משעמם, כדאי לא להתבלבל. גרביים לגברים כבר לא חייבים להיות משעממים ובכלל לא בנאליים. קבלו כמה רעיונות עיצוב שיעשו שמח, מתחת לנעליים. 

קנו עכשיו גרביים מגניבים בפוזמק >>>

נסו בעלי חיים או… פרצופים מצחיקים 

אם אתם מתחברים לעולם החיי, בעלי חיים או חיות מחמד עושים לכם טוב על הלב, אז למה לא לבחור גרביים לגברים בעיצובי חיות מדליקות? באתר פוזמק תמצאו אין ספור דגמים בהשראת בעלי חיים, גם אקזוטיים וגם אחרים. התרשמו ממגוון אפשרויות שנותנות חיים חדשים לפריט האופנה הוותיק. ואם בעלי חיים פחות מתחברים לכם עם גרביים, תוכלו לבחור עיצובים מפתיעים לא פחות, למשל של פרצופים משעשעים, מצחיקים או פשוט מיוחדים. תודו שגרביים כאלה עדיין אין לכם. תודו שאתם כבר סקרניים לראות בעצמכם על מה כולם מדברים.  

תנו לטבע או לאוכל לדבר  

אוכל טוב הוא מהתענוגות הכי מושלמים בחיים. וזה לא משנה אם אתם מבשלים לבד, מזמינים או חובבי מסעדות. אם האוכל הוא בטבע שלכם, גרביים לגברים עם דוגמאות טעימות בהדפסים צבעוניים ישמחו את ליבכם. ואם תרצו לגוון, נסו גם כמה מגרבי הטבע, עם עיצובים מפתיעים, מיוחדים, דרמטיים ואחרים. 

לגרוב אומנות זה מיוחד 

גרבי אומנות מהווים תרופה בדוקה נגד שעמום. אז שימו בצד את הגרביים המשעממים, עם הצבעים הדהויים והחד ממדיים. בחרו עיצובים אומנותיים שמשמחים כל רגל. או שפשוט תתרשמו מעוד אין ספור דוגמאות. עיצובים גיאומטריים ייחודיים, מוטיבים של מסיבות מלאות מוזיקה ואנרגיות טובות, אפשרויות מלאות עניין, רגש וצבע.