המסת שומן הצרת הקפים

המסת שומן

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

השומן העודף מהווה גורם מעיק בקרב רבים. כל כך חשוב לנו להראות נפלא, להתלבש בצורה מחמיאה ולהתאים את הגזרה שלנו לחלום שמפעם בתוכנו… אבל לא פעם המטרה הזו אינה מושגת. וגם אם אנחנו ממש מתאמצים, עושים דיאטה וממש מתמידים בה, מבצעים פעילות ספורטיבית תובענית ללא ויתורים – אך השומנים העקשניים לא מגלים סימני כניעה. הם ממשיכים ללוות אותנו בכל דרכינו למרות כל המאמצים שלנו.

המסת שומן

כאשר מדובר על שומנים עקשניים אשר אכן לא מגיבים לכל הניסיונות שלנו יש פתרון מתקדם אשר יוכל להם, לשומנים הללו. ולמרות שלא הצלחנו להסיר אותם בדרכים המקובלות נוכל להיפטר מהם אחת ולתמיד באמצעות טיפול המסת שומן. מדובר על טיפול מיוחד אשר נועד להשיג הצרת היקפים ולפטור אותנו מעודף שומנים מעיק אשר אנחנו לא מצליחים לנצח אותו.

כיצד זה מתבצע?

טיפול המסת שומן תבצע באמצעות מכשור מתקדם ומיוחד אשר נועד עבור מטרה זו. מדובר על מכשיר אשר חושף את תאי השומן לטמפרטורה מדויקת של קור אשר גורמת לתאי השומן למות. יש לשים לב כי תאי השומן רגישים מאוד לקור, ומסיבה זו הם מגיבים לקור אשר אינו משפיע כלל על תאים אחרים בגופנו. במהלך הטיפול התאים הללו מומתים. בתקופה שלאחר הטיפול מתחיל תהליך טבעי של הפרשת התאים הללו. כאשר כחלוף תקופה מוגדרת תהליך ההמסה מושלם והמטופל יכול לגלות כי הנה, סוף סוף השומנים המיותרים עזבו אותו לנפשו והם כבר לא חלק ממנו.

המלצות על הטיפול

חשוב לשים לב כי הטיפול מתאים לאזורים מסוימים בגוף. כמו כן הוא מיועד רק למקרים של שומנים עקשניים. כלומר, אדם שמשמין בגין כמויות גדולות של אוכל לא יוכל לרזות בלי דיאטה וללא פעילות גופנית מתאימה. כדי לבחון התאמה לטיפול יש לפנות למכון מקצועי ולעבור פגישת ייעוץ. הטיפול נחשב לבטוח ואינו גורם לכל נזק לגוף. הוא מאפשר לנו להפטר מעודפי שומנים בדרך קלה וללא כאבים כלל. אכן, הטכנולוגיה עובדת למעננו ומביאה לנו בשורה של ממש גם בתחומי הטיפוח האישי.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »