חווית לידה רשלנית? חשוב שתפני אל עו"ד רשלנות רפואית בלידה

רשלנות רפואית בלידה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

חוויית הלידה אמורה להיות אחת המרגשות ביותר בחייה של האישה. זה מודגש במיוחד בלידה הראשונה אך במידה רבה גם בלידות הבאות. אם חווית לידה רשלנית, חשוב שתפני אל עו"ד רשלנות רפואית בלידה מכמה סיבות מרכזיות.

האם הרשלנות היא אכן רשלנות?

לא כל תוצאה קשה שנגרמת במהלך הלידה או לאחריה תוגדר כרשלנות. עו"ד רשלנות רפואית בלידה הינו בעל ניסיון רב בהתדיינות מול רופאים, מוסדות רפואיים ובתי משפט והוא יכול לסייע לך להבין אם אכן חווית את מה שהחוק מגדיר בתור רשלנות רפואית. להגדרה הזאת יש הרבה משמעות.

הכנת כתב תביעה

תפקידו החשוב של עו"ד רשלנות רפואית בלידה הינו בהכנת כתב התביעה. לרוב, כתב התביעה יוגש לבית המשפט אך לעיתים הטיפול יוכל להיסגר גם מחוץ לכותלי בית המשפט. מי שנעזר בעורך דין בנושא זה ומיוצג מול בית החולים מקבל את מלוא ההסבר תוך כדי התהליך, מה עומד לקרות, מה טוענים מבית החולים או מטעם הרופא, מתי יתקיים דיון בבית משפט וכל היתר.

חוות דעת רפואית – משפטית

ברגע שמחליטים להגיש תביעה בגין רשלנות, עורך דין לתביעות נזקי גוף לא רק מכין כתב תביעה. תפקיד מאוד חשוב של עורך הדין הוא לסייע בביסוס הטענות והצגת הראיות. בעוד שבית החולים או עורך הדין של הרופא עשויים לטעון כי אין מדובר ברשלנות, עו"ד רשלנות רפואית בלידה נדרש להוכיח כי אירעה רשלנות ומהו הנזק שבגינו ישולמו פיצויים. לצורך ביסוס הדברים, מקובל להיעזר במומחה רפואי. המומחה מוזמן מטעמו של עורך הדין והוא מגיש חוות דעת בכתב או נושא דברים בעל פה, מול בית המשפט. רק לאחר מכן יאמר בית המשפט את דברו.

עגילים לתינוקות

איך לבחור עגילים לתינוקות

אין כמו עגילים לתינוקות קטנטנות. כמה חמוד זה לראות תינוקת זעירה בעגלה כשלאוזניה התכשיט הראשון שלה שמעניק לה את המראה הנשי המובהק – העגילים. ישנה

קרא עוד »
בחילות בוקר בהריון

למה יש לך בחילות בוקר בהריון

בחילות בוקר בהריון, תענוג. יודעת מה אפילו יותר נחמד? שזה קורה לא רק בבוקר. לשמחתנו ולצערנו הריון הוא עסקת חבילה, הכוללת בתוכה יצירה מופלאה של

קרא עוד »