6 דרכים להעביר את חופשת הלידה בתקופת הקורונה

מרכז הפודקאסטים

שיתוף פוסט:

בואי נודה באמת: חופשת לידה היא לא באמת חופשה. אבל עם זאת, מדובר בשלושה חודשים שבהם את נמצאת בבית ומטפלת בתינוק, ואם בין כה וכה את לא מצליחה לישון כמה שעות רצוף – למה שלא תנסי ליהנות מהתקופה ככל הניתן? ריכזנו בעבורך כמה רעיונות והצעות:

האזנה לפודקאסטים מעניינים

אם זה בזמן ההנקה ואם בזמן שהבייבי ישן – האזנה לפודקאסטים יכולה להעביר לך את הזמן באופן נהדר, ועל הדרך תוכלי להעשיר את הידע, זאת בשל העובדה שכיום יש פודקאסטים מסקרנים ומעניינים בתחומים נרחבים החל מכלכלה ועד למדע. באתר מרכז הפודקאסטים, ניתן למצוא מגוון רחב של תוכניות להאזנה.

סדנאות לאם ולתינוק

אמנם מדובר על ימי קורונה, אך עדיין מתקיימות סדנאות שמיועדות לאם ולתינוק (בהתאם להנחיות התו הסגול). תוכלי להירשם לסדנת בייבי יוגה, לסדנת עיסוי תינוקות או אפילו לסדנת ליווי התפתחותי. זה מאפשר לך ליהנות מזמן איכות עם התינוק (זמן שהוא לא הנקה או השכבה לישון), ומאפשר לצאת מהבית, לפגוש אנשים ולהפוך את חופשת הלידה לקצת יותר ידידותית.

בינג' בנטפליקס

אם כבר את נמצאת כל כך הרבה שעות בבית, למה שלא תנצלי זאת כדי להשלים סדרות מהעבר או להתמכר לסדרה חדשה? ברשת תמצאי מגוון רחב של המלצות על סדרות חדשות וישנות בנטפליקס, כמו "אוזרק", "בית הנייר" ועוד.

הליכה ביום – עם העגלה!

נכון, סביר להניח שאין לך כוחות לבצע פעילות גופנית בתקופת חופשת הלידה, ועם זאת, חשוב להניע את הגוף, ולו במעט. תוכלי לצאת מידי יום להליכה של 35 דקות, עם העגלה. זה יסייע לך להרגיע את התינוק, ויאפשר לך להזיז את הגוף ולשרוף קלוריות (גם אם מעט).

טיפולי פנים ויופי

זה לא סוד שהתחושה אחרי הלידה אינה נעימה. הגוף עובר משהו לא פשוט וחשוב להשיב את הביטחון העצמי. איך תעשי זאת? קבעי תור אצל הקוסמטיקאית, הירשמי לטיפולי פנים או טיפולי יופי שיסייעו לך להרגיש טוב יותר עם עצמך (כמובן יש לוודא שהחומרים שבהם הקוסמטיקאית משתמשת מתאימים לנשים לאחר לידה).

דייט עם הבנות

למרות שזו תקופה מאתגרת, ולמרות הקורונה – כדאי לקבוע דייט עם חברות לפחות אחת לשבוע, בין אם זה בבית קפה או באחד הבתים. חשוב שתקיפי את עצמך באנשים, והימנעי מהתבודדות או היעדר יציאה מהבית.

מזל טוב!

זמירות שבת

הדת היהודית היא דת עתיקה עם הרבה טקסים ומסורות שאחריהם יהודים, ובשל כך החשיבות של שירת השבת בדת היהודית היא שהיא מפגישה בין אנשים. זה

קרא עוד »

אירוח כפרי למשפחות

חושבים לקחת הפסקה קצרה מהשגרה היומיומית האינטנסיבית שלכם.? הפסקה כזו שתניב לכם רוגע, שלווה, ותאפשר לכם לצבור כוחות מחודשים? אם כן, אפשר להגשים מטרה זו

קרא עוד »