שיווק חומרי גלם לקוסמטיקה טבעית

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

בשנים האחרונות יותר ויותר חברות קוסמטיקה ועסקים שעוסקים בתחום הטיפוח – מבינים כי ישנה נהירה אל הקוסמטיקה הטבעית. מוצרים כאלה שכוללים קרמים, מסירי איפור, שמני הזנה, איפור, מסכות עור, ועוד – כבר אינם מכילים פחם או חומרי שימור וחומרים כימיים, בזמן שהמטרה היא לספק תכשיר קוסמטי יעיל שמזין את העור מבפנים  על ידי שימוש ממוצרים מן הצומח כמו רימונים, פירות כמו קוקוס או אננס, זרעי מלפפונים, ליקופן עגבנייה ועוד.

חומרים טבעיים כידוע, אינם מכילים מרכיבים כימיים הם, נקיים מכימיקליים ושאריות הדברה, בעוד שהם מורכבים על ידי רוקחים בצורה הגולמית והטהורה ביותר, ללא התערבות לא טבעית או כימית.

איזה מוצרים ישנם בתחום הקוסמטיקה שאינם מכילים חומרים לא טבעיים?

כיום, ישנן חברות קוסמטיקה טבעית שעוסקות בשיווק ואספקת חומרי גלם לקוסמטיקה טבעית עבור רקיחת קרמים, מסכות הזנה, פילינג לניקוי העור, שמנים מיוחדים, אבקות, ויטמינים ועוד. באמצעות חומרי גלם טבעיים: אפשר לייצר מוצרי קוסמטיקה טבעית שיקנו בריאות מבפנים ומבחוץ, גם לעור הגוף וגם לשאר האיברים ולתאים בעור.

בכך אפשר להנות מחומרי גלם טבעיים שאינם מכילים בשמים, פחם או תערובות כימיות לשמירה על המוצר. אלא שבאמצעות טכנולוגיה מיוחדת וידע בתחום – נשמרים חזקים וטריים עבור המשתמשים. חומרים כאלה חייבים להיות איכותיים ולהיבדק על ידי מעבדה מקצועית.

ממי קונים את המוצרים?

את המרכיבים עבור התכשירים, ניתן לרכוש מעקים שעוסקים בהפקת אבקות ושמנים כמו גם חומרי גלם טובים שמהווים בסיס להכנת מגוון מוצרים כמו שעווה, מעבים למשחות וקרמים, חומרים מתחלבים, מלחים, חימר שמתאים למסכות, מיצוי צמחים כמו צמחי מרפא, הדרוסולים ועוד.

אם אתם רוצים לייצר מוצרי קוסמטיקה טבעית, כמו מסיכה או דאודורנט טבעי – בחרו חברה איכותית שתשווק לכם חומרים בהתאמה אישית ובמחיר נוח. בכך תוכלו להכין ולשווק יותר מוצרים טבעיים שהפכו למגמה בריאה ופופולארית בקרב צרכני הקצה.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »