מעבדת LEM – בדיקות לאבחון מוקדם של סרטן צוואר הרחם

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

במעבדת LEM מבצעים פתולוגיה מולקולרית, בדיקת HPV וגם בדיקה לאבחון מוקדם של סרטן צוואר הרחם. מדובר במעבדה שפועלת באישור משרד הבריאות, ולצד הבדיקות שהיא עורכת ומספקת למרכזים רפואיים, יש לה גם מחלקה שעוסקת במחקר ופיתוח של טכנולוגיות חדשות.

המעבדה צברה במרוצת השנים ניסיון רב בהתעסקות עם טכנולוגיות חדשניות לאבחון מוקדם של סוגי סרטן שונים וגם וירוס HPV, כאשר היא מספקת למרכזים רפואיים, רופאים פרטיים וקופות החולים שירותי רפואה מכל הארץ. מדובר במעבדה שמסייעת בהצלחת חיים באמצעות הטכנולוגיה שברשותה לגילוי מוקדם של סרטן.

החשיבות של גילוי מוקדם של סרטן

בעזרתו גילוי מוקדם של סרטן צוואר הרחם וסוגי סרטן אחרים ניתן לייעל את הטיפול ולהקל משמעותית את חומרת המצב. זה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם להתחשב בו במידה ואתם רוצים לעשות בדיקות כאלה לגילוי מוקדם. בכל אופן, מעבדת LEM מציעה את שירותי הבדיקה שלה בעקיפין דרך המרכזים הרפואיים השונים ברחבי הארץ.

למרבה הצער אנשים רבים מתעוררים מאוחר מידי כאשר הם מחליטים לעשות בדיקה לגילוי סרטן. זה מצב לא אופטימלי, שכן ככל שמגלים את המחלה מאוחר יותר, כך הטיפול בה הופך להיות קשה יותר. זה בוודאי לא רצוי, ועל כן עליכם לוודא שאתם פועלים כדי לערוך בדיקה בהקדם האפשרי.

בדיקת לגילוי וירוס HPV 

במעבדה מתמחה גם בערכת בדיקה לגילוי וירוס HPV בטכנולוגיה מתקדמת אשר מאפשרת לקבל רמת דיוק גבוהה ביותר. לאורך השנים עוסקת המעבדה גם במחקר ופיתוח של טכנולוגיות חדשות אשר מטרתן לייעל את ההליך הרפואי, לבצע בדיקות לגילוי מחלות ולקבל מידע מדויק רב. ניתן לפנות אל המעבדה כדי לקבל מידע נוסף על הפעילות שלה. 

איך לייצר הכנסה נוספת?

כדי לייצר הכנסה נוספת מהבית אתם צריכים להבין כמה דברים חשובים. ראשית, האינטרנט בתחילת דרכו הוא לא מה שהוא היום ולכן, כל ההצעות על התעשרות

קרא עוד »

סגנונות של צמידים לנשים

אם אתם מחפשים צמיד לנשים שאתם אוהבים, אתם בוודאי יודעים שכיום יש היצע גדול ביותר של צמידים ועל כן, בהחלט לא קל למצוא את הצמיד

קרא עוד »