ברז למטבח – נשלף או לא

ברז למטבח

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כל חובב בישולים יודע שתכנון ועיצוב המטבח הם בין הדברים המהותיים ביותר עבורו, כך שהחלל המרכזי בו מבשלים ומכינים מאכלים טעימים יהיה פונקציונלי וכמה שיותר נוח לעבודה. לכן לרוב מקפידים על תכנון מותאם אישית מבחינת סוג הארונות, הוספת אי למטבח, סוגי חזיתות, גודל משטח העבודה ועוד אלמנטים רבים אחרים.

נוסף לתכנון הנראות של המטבח יש להקפיד כי חלל זה יהיה כמה שיותר פרקטי, גם מבחינת הדברים הנישתיים יותר כמו לדוגמה הכיור והברז שיהיו במטבח. למרות שמדובר על אלמנטים מעט שוליים, אין ספק כי בחירת ברז למטבח שיהיה פרקטי ואיכותי יעצים את חוויית ונוחות העבודה במטבח. אם כך מדוע כדאי לבחור דווקא ברז נשלף למטבח ומהם המאפיינים של ברז כזה? נרחיב על כך בהמשך. 

מהו ברז נשלף למטבח?

מדובר על ברז גמיש וארוך יותר לעומת ברז רגיל, ובנוסף למאפיינים אלו הברז ניתן לשליפה מתוך מתקן ייעודי המותקן על גבי הברז. הודות לכך הברז הופך להיות מתכוונן ונוח יותר לשימוש אם בזמן שטיפת כלים, ניקוי הכיור, שטיפת כלים גדולים יחסית ואף הזזה של הברז מחוץ לכיור כדי להגיע למשטחי העבודה המצויים במטבח.

מה היתרונות של ברז למטבח שהוא נשלף?

כיוון שהברז הנשלף במטבח הינו גמיש וארוך, הוא מאפשר שימוש נרחב יותר בברז מאשר "רק" שטיפת כלים. במקום להזיז את הברז מצד ימים לשמאל בלבד בזמן שטיפת הכלים בכיור, ברז למטבח נשלף מציע שימוש פרקטי יותר מלבד שטיפה של כלים בתוך הכיור. הגמישות של הברז ויכולת השליפה שלו מעניקים את היתרון בשטיפה של כמעט כל דבר בתוך או מחוץ לכיור, כאשר סוג ואפשרויות השימוש נתונות בידי דיירי הבית על פי הצורך.

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »