האם יש תרופה ודאית לאוטיזם?

האם יש תרופה ודאית לאוטיזם?

הורים המתבשרים כי ילדם לוקה באוטיזם חשים כי חרב עליהם עולמם. השמים נפלו עליהם ביום בהיר. הם נזכרים בכל האוטיסטים בהם הם פגשו משך השנים כאשר הם היו בטוחים כי תסמונת זו כלל לא קשורה אליהם בשום צורה.

עבור הורים אשר הבשורה הזו נופלת עליהם לאחר שנולד  להם דווקא ילד רגיל ובריא, ילד שכבר התפתח היטב, הוא כבר התחיל לדבר ואף נגמל מחיתול אך אט אט הוא החל לאבד את היכולות ואת אבני הדרך שהוא כבר השיג והוא פשוט מתחיל להידרדר אל תהומות האוטיזם. מקרים כאלה לצערנו קורים והרבה מהאוטיסטים התחילו את דרכם בעולם כילדים רגילים ובריאים לחלוטין.

 

מה עושים עם האוטיזם?

למרבה הכאב והצער, אין לרפואה הרבה מה להציע להורים הללו שחרב עליהם עולמם. הם מובילים את ההורים להשלים עם מר גורלם והם מבקשים מהם כי יבינו שאין להם הרבה מה לעשות וזה המצב של הילד לכל החיים. אולם, ישנם גישות שונות לטיפול ושווה להתעניין ולבדוק מה מתאים עבורכם ועבור ילדכם, כמו למשל טיפול באוטיזם אצל טלי אנגור.

אז אנחנו כאן לא על מנת לייאש אתכם. אנחנו כאן על מנת לספר לכם שיעשב בכל זאת מה לעשות עם האוטיזם ויש מה לעשות עם הבעיה. טלי אנגור, למשל, דוגלת בשיטה הנקראת CAT, לפיה יש להתאים טיפול אישי לכל מטופל.

אוטיזם היא אמנם בעיה כרונית שאין לה פתרון מוחלט. אך בכל זאת יש מה לעשות אתה ואם פונים אל המטפל הנכון או אל השיטה הנכונה, ניתן להגיע לפתרונות טובים מאוד. אלו בהחלט עשויים לתת מענה טוב אשר יועיל בהחלט לשפר את המצב במידה רבה.

 

הורים מדווחים

השיטה שאנחנו מציעים היא שיטה שכבר הספיקה לצבור תאוצה והורים רבים כבר התנסו בה והם מדווחים על שינויים ושיפורים מרחיקי לכת. הילדים המטופלים על ידי השיטה הזו בהחלט מצליחים להשתנות והם מגיעים להישגים טובים מאוד.

יש לנו מגוון גדול של עדויות של הורים אשר אלו מדווחים על שיפורים מפתיעים מאוד ומרגשים במיוחד. הם מספרים על ילדים שהחלו להיפתח לעולם, להגיב בתורה הרבה יותר אנושית וגם הרבה יותר רגשית, החלו לאכול בצורה יותר מתונה ונכונה ובאופן כללי השתפרו מאוד.

אז נכון שתרופה לאוטיזם שפועלת באופן וודאי עדיין לא נמצאה אך בהחלט ישנם דרכים שעשויים להקל.

כל הזכויות שמורות - אין להעתיק או לשכפל את התוכן ללא אישור.