האם כדאי להשקיע בנדלן באתונה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

הצלחתם לחסוך במהלך השנים סכום קטן אך מכובד שיכול לאפשר לכם לבצע השקעות כספיות מניבות? כדאי שתדעו כי אחד מאפיקי ההשקעה הבטוחים והמומלצים ביותר להשקעות הוא תחום הנדל"ן, ובפרט אם מדובר על השקעות נדל"ן בחו"ל כמו רכישת נכסי נדל"ן באתונה. כדי להבין מעט יותר על עולם ההשקעות והאם כדאי בכלל לבצע השקעה בדירות באתונה, ריכזנו במאמר הנוכחי את כל המידע שחשוב לדעת בנושא. 

מה היתרונות של השקעות נדל"ן?

אין זה סוד כי סכומים גדולים של כספים ששוכבים ללא מעש בחשבון העובר ושב בחשבון הם בבחינת בזבוז כסף, ולכן מומלץ לנתב את הכספים הללו למגוון השקעות כלכליות שניתן לבצע על מנת להצליח להניב רווחים כספיים מאותן השקעות, פעולה שלא ניתן לעשות כאשר הכספים נותרים בחשבון הבנק.

כאמור, השקעות נדל"ן הן בין ההשקעות הכלכליות הטובות ביותר לכל אחד שרוצה להגדיל את התשואה עבור ההשקעה שבוצעה בפועל, כיוון שעצם רכישת נכס נדל"ן מאפשרת למשקיע להישאר עם דבר מה פיזי ששווה כסף גם כאשר מחירי הנדל"ן חווים ירידה. בנוסף לכך, נכסים ניתנים למכירה או השכרה לאנשים פרטיים או משקיעים אחרים – כאשר מכירה חכמה תסייע למוכר להרוויח סכומי כסף גבוהים יותר מאלו שהשקיע מלכתחילה.

השקעות נדל"ן באתונה – האם זה כדאי?

בשנים האחרונות מחירי הנדל"ן בארץ רק הולכים ועולים, דבר שלעיתים מונע ממשקיעים להצליח לרכוש נכסים במחירים נמוכים ולכן ישראלים רבים בוחרים לבצע השקעות נדל"ן בחו"ל, כיוון שמחירי הנדל"ן מעבר לים נמוכים יותר ולכן אפשריים יותר עבור המשקיעים שהולכים על נדלן להשקעה ביוון. בחירה בנכסים להשקעה באתונה תעלה את האפשרות ליצירת רווח כלכלי גבוה, הודות לביקוש הגדול שקיים לרכישת נכסים בעיר הבירה של יוון בין אם מדובר על משפחות, זוגות צעירים וגם סטודנטים שמחפשים דירות להשכרה או רכישה.