מחירי הדירות עולים – האם זה הזמן לקחת משכנתא?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

במדינת ישראל רכישה של דירה היא ממש חלק מהדי אן אי של האזרחים בה. הרי אף אחד לא מעוניין לשלם את שכר הדירה לאורך עשרות שנים עד הפנסיה. אין כל ספק כי כאשר מדובר על דירה אנחנו מדברים על ביטחון, אנחנו מדברים על מה שדרכו אתם יכולים להיות בטוחים כי ההשקעה שלכם הולכת למקום הנכון. 

אבל בכל זאת, אמנם מדובר על מה שנמצא בציפור נפשם של ישראלים רבים אבל לקחת משכנתא זה לא באמת כזה סיפור פשוט. בסופו של יום אנחנו מדברים על הלוואה אותה אנחנו לוקחים מהבנק, מה שאנחנו צריכים להחזיר אותו בסופו של דבר, לא פעם עם ריבית. אנחנו לא אומרים את זה חלילה כדי להפחיד, אבל אנחנו כן אומרים את הדברים משום שחשוב מאוד, כאשר לוקחים משכנתא, לקחת אותה בעיניים פקוחות. בדיוק בגלל זה, כדאי תמיד להתייעץ. 

מתלבטים בין משכנתא במימון ישיר לבין משכנתא חוץ בנקאית? דברו עם המומחים שלנו >>>

האם זה נכון לקחת משכנתא, זו שאלה התלויה בגורמים שונים 

השאלה האם זה נכון לקחת משכנתא תלויה בשורה ארוכה של גורמים שונים. זאת משום שצריך לקחת בחשבון כי השאלה היא קודם כל מה גובה המשכנתא שאתם מעוניינים לקחת. הרי הכל תלוי בהון הראשוני איתו אתם מגיעים. חשוב לזכור כי ככל שתגיעו עם הון עצמי גבוה יותר בתחילתו של התהליך כך משך הזמן אותו תעברו בלהחזיר את המשכנתא יהיה ארוך יותר והפוך. כך שחשוב מאוד לשים לב לתנאים שתקבלו על המשכנתא לאורך כל התקופה. 

אתם יכולים לקבל עזרה

לקחת משכנתא זה נשמע מפחיד ואנחנו בהחלט מבינים את זה. אל תשארו עם האתגר הזה לבד. כאן תוכלו למצוא אנשי מקצוע שישמחו לעזור לכם.