איך להלבין את השיניים בבית

השתלת שיניים בירושלים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מי לא רוצה ליהנות משיניים בוהקות? נדמה כי אין מי שמתנגד לכך… למעשה כולם מחפשים את הדרך המהירה והקלה ביותר שתבטיח שני טורים של שיניים לבנות וצחות. אך הדרך למטרה לא כל כך קלה. טובי המוחות כבר ישבו על מדוכה זו ורקחו תכשירים שונים, תרופות שונות וגם פטנטים שאמינותם מוטלת בספק.

אז איך תוכלו להלבין את השיניים בצורה הכי בטוחה עם תוצאות לבנות בשטח?

הלבנת שיניים בשיטה ביתית

יש כאלה שרוצים לקצר את התהליך. הם גם רוצים לחסוך בעלויות ועל כן הם מבקשים לבצע בעצמם באמצעים ביתיים את הטיפול בשיניים.

לשם כך הם רוכשים משחות שיניים מיוחדות שיצרניהם מבטיחים גדולות ונצורות. הם קונים מדבקות מיוחדות המבטיחות גם כן הלבנת שיניים תוך מספר ימים (קראו על הלבנת שיניים באתר לובנדנט), הם מצחצחים את השיניים באמצעות אבקת סודה לשתייה ועוד ועוד ניסיונות שונים ומשונים.

התוצאות? בדרך כלל – אפס! למה זה כך?

כל התכשירים למיניהם מסוגלים לנקות היטב את השיניים. הם מסירים מהם את כל הלכלוך שהצטבר עליהם משך היום, אם הם תכשירים איכותיים במיוחד, הם גם יסירו את שכבת האבנית שהצטברה על השן, אבל מעבר לזה? גורנישט! השיניים נשארות בצבע שלהן ולמעשה נדמה כי זהו הצבע של השן ואין בעצם כל סיכוי לשנות אותן.

הלבנת שיניים עם מדבקות ותכשירי הלבנה

חברות רבות מציעות מדבקות מיוחדות או משחות מלבינות והם מתיימרים להבטיח תוצאות מהירות ובטוחות. בפועל, גם אלו לא ממש מוכחים כיעילים.

אז מה כן?

בדיוק לשם כך ישנה האפשרות להיעזר בשיטת zoom 3. מדובר בשיטה בטוחה לגמרי המבטיחה תוצאות איכותיות במיוחד, תוצאות לבנות ובוהקות באמת. מדובר בשיטה ייחודית אשר לא בכל מקום ידעו איך וכיצד לבצע אותה. אך כל מי שכבר התנסה ידע לספר לכם על שינוי משמעותי בצבע השיניים תוך שעה אחת בלבד.

הטיפול נעשה על ידי אנשי מקצוע כמו שפועלים במרפאת Lovendent המכירים היטב את התחום והם מבטיחים טיפול זהיר שלא יפגע בשן מצד אחד אך יותיר אותה לבנה וצחה מצד שני.

בהחלט שווה לנסות!

6 טיפים לבחירת מיטת תינוק

בחירת העריסה המושלמת עבור התינוק שלך היא משימה לא פשוטה. יש כל כך הרבה מיטות לתינוקות בשוק וזה יכול להיות קשה למיין את כולן. בפוסט

קרא עוד »

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »