איך לשמור על היגיינה של מוצרי סקס

איך לשמור על היגיינת מוצרי סקס

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

החלטתם לגוון את חיי המין שלכם באמצעות שימוש במוצרי וצעצועי סקס מיוחדים? ברכותינו. אין ספק כי כעת אתם חווים רגעים עוצמתיים ומיוחדים יותר עם בני הזוג שלכם, בין אם אלו בני זוג קבועים או רק כאלו שעוזרים לכם ליהנות כמה פעמים בשבוע ללא קשר מחייב. יחד עם ההנאה בשימוש עם מוצרי סקס איכותיים, חשוב שתדעו כיצד לשמור עליהם כדי שתמשיכו ליהנות עוד הרבה מאוד זמן וגם כמובן לשמירה על בריאותיכם.

לנקות את מכשירי המין בסיום כל שימוש 

משתמשים בוויברטור, דילדו, טבעת רוטטת, מג'יק וונד או כל צעצוע סקס אחר? זכרו כי חשוב להקפיד על הניקיון שלהם בסיום כל שימוש עם המכשיר. מכשירים מסוג זה מוחדרים אל הגוף שלכם, ולכן שימוש לא אסתטי עם המכשיר עשוי לגרום לדלקות לא נעימות וכמובן מניעה מקיום יחסים לתקופה מסוימת, אז חסכו זאת מעצמכם ופשוט נקו וחטאו את המכשיר בסיום השימוש בו.

ניקיון מוצרי סקס עם סבון לא מבושם

כשמדברים על ניקוי מוצרי סקס, הכוונה היא לניקוי באמצעות סבון ייעודי לכך ולא סבונים ריחניים כאלו ואחרים. נכון שכיף לשחק בחדר המיטות עם צעצועי מין שמריחים נהדר, וגם מגבירים את התשוקה, אך יש לזכור כי סבונים ריחניים עשויים לעורר תגובה אלרגית לפעמים ולכן כדאי להימנע משימוש בהם לצורך ניקוי המכשירים.

ייבוש מלא של המכשיר לפני אחסנתו

אז הזכרנו את החשיבות של ניקיון וחיטי של מוצרי סקס, וכמובן את ההמלצה לניקיון המוצים עם סבונים מיוחדים ולא סבונים מבושמים. לכן בנוסף להנחיות והמלצות אלו, חשוב להזכיר גם את ההמתנה עד ייבוש מלא של המכשיר טרם אחסנתו במגירה ליד המיטה, וכך למנוע התפתחות עובש על המכשיר.

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »