איך בוחרים נוזלי מילוי לסיגריה אלקטרונית?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

הסיגריות האלקטרוניות מהוות דבר פופולארי מאוד עבור המעשנים בישראל. בשל כך, כיום ניתן למצוא מגוון רחב של נוזלים למילוי סיגריות אלקטרוניות. לא מעט מעשנים תוהים איזה סוג של נוזל כדאי להם לבחור שכן, באזור המרכז וגם באינטרנט ניתן למצוא מגוון רחב של חנויות המציעות היצע משמעותי מאוד של סוגי נוזלים למילוי הסיגריות. אם אינכם יודעים כיצד לבחור נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית, כדאי שתקראו את המאמר הבא.

כיצד בוחרים נוזל מילוי

ישנם סוגים שונים של נוזל מילוי לסיגריה אלקטרונית שנמכרים בין מגוון רחב של חנויות טבק, מוצרי עישון ועוד. חשוב מאוד שמתוך ההיצע המשמעותי בתחום נוזלי המילוי תמצאו את הנוזל שמתאים לכם ביותר. בעוד שחלק מהמעשנים מעדיפים רמות שונות של ניקוטין בנוזל שלהם, יש כאלה שמעדיפים טעמים מאוד ספציפיים ויש כאלה שמעדיפים לבחור את הנוזל בהתאם לחברה שמייצרת אותו. בכל מקרה כאשר מעוניינים לבחור נוזל לסיגריה אלקטרונית חשוב לבחון קודם כל את המרכיבים של הנוזל. ישנם שני מרכיבים עיקריים שמצויים בנוזל למילוי בסיגריה אלקטרונית: פרופילין גליקול שהוא חומר שנחשב בטוח לשימוש ומשתמשים בו כיום גם לתעשיית המזון והתרופות. כמות גדולה של חומר זה בנוזל תעניק לכם תחושה חזקה יותר של עישון. החומר הנוסף הוא גליצרין צמחי שהוא נחשב לבטוח לשימוש ומשתמשים בו כיום למזון ולמוצרי קוסמטיקה. ריכוז גדול של החומר הזה מעניק אדים סמיכים יותר לעישון ותחושה חזקה יותר של עישון.

חשוב מאוד שתבחנו את כמות המרכיבים שיש בכל נוזל על מנת להעניק לעצמכם את חווית העישון המתאימה לכם ביותר וכן, חשוב מאוד שתבחרו בטעם שאתם מתחברים אליו ואוהבים על מנת שהעישון יהיה מהנה ואיכותי.

6 טיפים לבחירת מיטת תינוק

בחירת העריסה המושלמת עבור התינוק שלך היא משימה לא פשוטה. יש כל כך הרבה מיטות לתינוקות בשוק וזה יכול להיות קשה למיין את כולן. בפוסט

קרא עוד »

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »