איך בוחרים מזרן החתלה לתינוק?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מזרן החתלה הוא פריט חשוב מאד בשגרת החיים היום יומית של כל תינוק והוריו. הדרך הנוחה ביותר לבצע את ההחתלה היא על מזרן החתלה לתינוק אשר מניחים אותו על השידה. כאשר הגובה של השידה מתאים לגובהם של ההורים או המטפלת, המבוגרים לא צריכים להתכופף ולכן זוהי האופציה הנכונה ביותר.

רכישה של מזרן החתלה לתינוק 

באתרי האינטרנט קיימים סוגים של רבים של אביזרים לתינוקות ביניהם גם מזרן החתלה לתינוק. חשוב לבחור מזרן אשר עומד בתקן הישראלי ומיוצר ממאה אחוז כותנה. כמו כן יש לבדוק שמדובר במשטח ישר ללא חלקים בולטים או חפצים שעלולים להכאיב לתינוק. 

כדי להגן על התינוק קיימת הנחיה לרכוש מזרן החתלה לתינוק אשר מכיל חומרים מעכבי בעירה וזאת למקרה של דליקה או סיגריה שנופלת על המשטח. מעבר לכך חשוב שהמזרן ייוצר מחומרים אנטיבקטריאליים ומבדים אשר יהיו נעימים לגופו. 

לאחרונה החלו לייצר מזרן החתלה לתינוק אשר מיוצר מסיבי כותנה או צמר שהם פחות מתלקחים וגם מבדים ייחודיים אשר נארגים באריגה צפופה.

מזרן החתלה בעת השהייה מחוץ לבית 

כאשר יוצאים עם התינוק לטיול בעגלה או במכונית לוקחים תיק ובו כל הציוד הנדרש כדי להחליף לו חיתולים ובגדים וכדי לתת לו לאכול. המוצר הנוח ביותר של מזרן החתלה לתינוק הוא מזרן קטן שמניחים בתוך התיק. בעת הצורך פותחים מזרן זה ומניחים עליו את התינוק. במזרן זה קיימים שני כיסים, האחד עבור חיתולים נקיים והשני עבור חבילת מגבונים.

הנגישות המקסימלית היא נוחה ביותר ולכן גם כשנמצאים מחוץ לבית, אפשר לבצע החלפה של חיתול בדרך נוחה ביותר. לאחר ההחתלה מקפלים את המזרן ומניחים אותו שוב בתיק. בבית ממלאים אותו עבור הטיול הבא. מחפשים מוצרי טקסטיל איכותיים לתינוקות? היכנסו לאתר https://www.binaandbino.com/

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »