איך להמנע משריפות בבית?

איך להמנע משריפות בבית?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מעטים יחלקו על כך כי הבית שלהם הוא המקום החשוב ביותר בחייהם. הבית הוא מרכז החיים שלנו והוא מספק לנו שקט נפשי ומקום בטוח מפני צרות העולם. לכן זה ברור מדוע רבים כל כך מנסים להשיג בית שיהיה בבעלותם ומדוע כל כך הרבה אנשים עושים כל מאמץ בכדי להבטיח כי הבית שלהם יהיה בטוח. אחד האיומים הגדולים ביותר על הבית שלנו זה ללא ספק שריפות. לכן חשוב מאוד לשאול איך להמנע משריפות בבית וחשוב מאוד גם לענות על כך. אם אתם רוצים להימנע משריפות עליכם להקפיד על הוראות הבטיחות כמו למשל לשמור על כך שהתנורים לא יהיו קרובים לדברים דליקים או לשים לב לכך שמערכת החשמל תהיה  תקינה. לצד זאת אתם צריכים גם להתקין אמצעי בטיחות בית כמו גלאי עשן או מטפי כיבוי אש וכך גם תקבלו התרעה על השריפה וגם תוכלו לכבות אותה במהירות.

מדוע אסור לקחת סיכון במקרה של שריפה בבית?

אם תגידו לי זה לא יקרה זביר להניח שכאשר השריפה תקרה אתם לא תדעו מה לעשות. עליכם להתכונן למצב שבו תהיה שריפה ולדעת בדיוק מה אתם עושים במקרה כזה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין שאם יש שריפה בבית שלכם אתם צריכים לקרוא קודם כל למכבי אש ואז אתם צריכים להבין כי לא כדאי לכם לקחת ולו את הסיכון הקטן ביותר. עליכם לצאת מן הבית במהירות כאשר אתם צריכים לזכור כי לא רק באש מסוכנת אלא גם העשן. על כן עשו הכול בכדי להימנע מן האש ואל תזלזלו בנושא זה אם חשוב לכם הביטחון שלכם ושל הילדים שלכם.

מה קורה לאחר השריפה?

נקודה נוספת שאתם חייבים לקחת בחשבון היא שיש משמעות אדירה לשאלה מה קורה עם הבית שלכם לאחר שריפה. עליכם לדעת כי יש מקרים בהם השריפה לא אומרת כי הבית שלכם הרוס לגמרי ומאוד יכול להיות שאתם יכולים לפנות אל חברת שיקום כמו ייבוש מבנים עם מור שיקום נזקים, אשר המומחיות שלה היא להחזיר את הבית שלכם למצבו הישן שהיה לפני השריפה באמצעות שימוש עם יבשני לחות מקצועיים ואפקטיביים.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »