ניקוי בתים

שירותי פוליש וניקיון

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

ניקוי בתים מיועד לכל מי שמסוגל לעשות זאת בעצמו אבל בתחום הזה פועלות גם חברות המתמחות בכך ומעסיקות פועלים מיומנים, שתפקידם לסייע במשימות קשות ולאפשר למי שנרתע או לא מסוגל פיזית – לחיות בבית נקי ולהימנע מחשיפה ללכלוך, סיכון בריאותי ופגיעה בערך הנכס. תשלום עבור שירותי פוליש וניקיון בתים מקצועי חוסך דאגות רבות ומבטיח שתקבלו תוצאה ברמה גבוהה, אם תפנו לחברה אמינה ולא תחפשו את ההצעה הזולה ביותר. לעתים תהיו מעוניינים לנקות את הבית בכוחות עצמכם אבל תגלו מהר שלא ניתן להשלים את המלאכה לבד ויש להותיר למקצוענים את המקומות המסובכים.

במה תלוי המחיר

אם החלטתם לפנות לחברה כדי שתשלח לכם פועלים לצורך נקיון הבית, תצטרכו להגדיר מראש את הצרכים שלכם ולקבל הצעת מחיר. המחיר תלוי בפרמטרים רבים ובכמות העבודה והמאמץ שיושקעו בניקוי הבית. חלונות גדולים דורשים טיפול מיוחד כולל ניקוי מבחוץ על ידי שימוש במנופים וכבלי סנפלינג, למשל, ולכן מייקרים את העבודה.

כמות החדרים משחקת תפקיד וכן הצורך בכלים כמו מכונות קיטור והמשטחים שברצונכם לנקות וגם רמת הלכלוך שהצטבר עליהם. בתים קשים במיוחד לניקוי הם בתים לאחר שיפוץ מאסיבי בהם נותרו סימנים של עבודת אנשי המקצוע ושאריות של סיד טייח ומתכות שונות. במקרים כאלה התעריף יהיה יקר במיוחד. חשוב לדאוג לכך שהניקוי יפריע במידה מינימלית ככל האפשר לחיי היומיום של הדיירים, ולכן יש לתאם זאת עם הפועלים.

סיכום פרטים טכניים

לפני ההזמנה יש לסכם את כל הפרטים הטכניים כולל שעות עבודה, שימוש בחומרי ניקוי מתאימים ותעריפים וזאת כדי למנוע מראש כל תקלה אפשרית. מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן למצוא באתר https://letsclean.co.il!