הוא לא מציע לך? תרימי את הכפפה!

הוא לא מציע לך?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

לא מעט נשים מוצאות את עצמן בזוגיות מאושרת, עם בן זוג שהן אוהבות ומעריכות וחיים שנראים מושלמים (כמו כאן) כלפי חוץ. הבעיה היחידה היא, שהן לא מסתפקות בחיים משותפים ובניהול משק בית משותף, אלא הן רוצות את כל החבילה, ובצדק! הרי למה לבזבז את השנים הכי יפות שלך על מישהו שלוקח את הזמן ולא ממהר להציע לך נישואין? ישנם לא מעט גברים בעלי פחד ממחויבות, דבר שיכול לגרום לך להמשיך לחכות לנצח. לכן בשלב מסוים, שבו את כבר מבינה שאם לא תתחילי לפעול, שום דבר לא ישתנה, יש צורך לשנות את הגישה ולהתחיל להיות יותר אקטיבית.

כיצד לגרום לו להציע לך נישואין?

כמובן שהדרך הישירה והפשוטה ביותר היא פשוט להעלות את הנושא. הרי אנחנו חיים בעידן שוויוני יותר, שבו אין שום סיבה שהאישה תשב ותחכה בשקט עד שהגבר שלה יחליט לפעול. היום לנשים יש לא מעט כוח והשפעה, ולכן אין שום סיבה לשמור על הגישה הפאסיבית של פעם. ניתן להזמין את בן הזוג לארוחת ערב נעימה ולהעלות את הנושא בצורה קלילה וישירה. חשוב להבהיר לו שמדובר על נושא שמאוד חשוב עבורך, לבדוק את המחשבות שלו בנושא ולראות מה בעצם מונע מבעדו לעשות את הצעד המכריע.

כמובן שלא לכל אחת מתאימה הגישה הישירה, ולכן ניתן בהחלט להסתדר גם עם גישה יותר עדינה. ניתן למשל להתחיל לפזר רמזים קלים ואלגנטיים, כמו למשל לעצור אתו בחלונות ראווה של חנויות כמו מאור תכשיטים, חנויות של שמלות כלה, לעיין לידו במגזינים של כלות, לספר לו על סוגי הטבעות שאת הכי אוהבת וכדומה.

אופציה אחרת, יותר עדינה וכנראה גם קצת יותר מתוחכמת, היא לגרום לחברים ולמשפחה שלו להתאהב בך. זוהי ללא ספק הדרך הבטוחה והיעילה ביותר להפעיל עליו לחץ בעקיפין, היות ולא את תגידי לו שהגיע הזמן להתחתן, אלא כל החברים והמשפחה שלו יתחילו לפעול בכיוון.

לסיכום, ניתן למצוא לא מעט דרכים כיצד לגרום למישהו להציע לך נישואין. כל אחת צריכה לבחור לעצמה את הדרך שהכי מתאימה לאופי שלה. בכל מקרה, חשוב לנהל את הכול בצורה נעימה, ולא לצאת באולטימטום.

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »