השתלת שיער לנשים – גם נשים משתילות שיער

השתלת שיער לנשים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

נהוג לחשוב שרק גברים בוחרים לעבור השתלות שיער. הרי גברים מתקרחים יותר מנשים והם צריכים להתמודד עם סיטואציה בה הקרקפת שלהם דלילה משיער, מה שמשנה באופן מהותי את המראה שלהם ולא פעם פוגע בהם מבחינה אסתטית. 

אך זה לא נכון. לא רק גברים מבצעים השתלת שיער, גם נשים. בוודאי היום, כשיש את הכלים והמכשירים, יש את הידע הנדרש, וכן שנשים הרבה יותר מודעות לאפשרויות שקיימות בתחום. צריך להדגיש, נשים רבות מתמודדות עם נשירת שיער מסיבות שונות ועל כן, השתלת שיער יכולה לעזור להן. 

כאמור, נשירת שיער והתקרחות אצל נשים הוא דבר מוכר וטבעי. זה נובע, בין היתר מהיחלשות של זקיקי השיער לאורך זמן, בעיות גנטיות, תופעות הורמונאליות ועוד. כל אלה, הרבה פעמים מאלצים את הנשים להתמודד עם סיטוציה מבלי למצוא פתרון מעשי, אפקטיבי. לכן, השתלת שיער לנשים יכולה להיות כלי מאוד נוח, מאוד יעיל עבורן. 

מה צריך לדעת על השתלת שיער עבור נשים

ברמת העיקרון ההשתלה עצמה לא שונה מהותית מזו שנעשית בקרב גברים. גם אצל נשים ניתן לעבור את ההשתלה בישראל או בטורקיה, היא מתבצעת אצל רופאים שמתמחים בכך באמצעות מכשור וציוד איכותי, מקצועי, כזה שמאפשר לבצע את ההשתלה על הצד הטוב ביותר ובאופן בטוח. 

חשוב להדגיש, תהליך השתלת שיער בישראל כמו כאן הוא לא מסובך, לא ארוך וגם לא מסוכן, לכן מומלץ לבצע אותו על מנת להתגבר על מצבים של נשירה והתקרחות, מה שכן, לא כל אישה יכולה לעבור את הטיפול אלא רק מי שעוברת אבחון מקצועי, בין אם זה לגבי סוג ואופי השיער ובין אם זה לגבי מיקום ההשתלה, ובהתאם לכך, הרופא יחליט האם ניתן לבצע את הפעולה או לא. 

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »