הסרת שיער

הסרת שיער

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

היום ניתן למצוא בשוק מגוון רחב של שיטות וטכנולוגיות שונות לצורך הסרת שיער מיותר מהגוף. רוב האנשים כיום, היו רוצים לקום בכל בוקר עם גוף חלק ואסתטי, ללא שום צורך להתעסק על בסיס יומיומי עם גילוח, שעווה או קרם להסרת שיער. אחת השיטות היעילות ביותר להשיג את התוצאה הזאת, היא שימוש בטכנולוגיית הלייזר. מדובר על שיטה מוכחת המאפשרת להיפטר מלפחות 80% מכמות השיער באזור הטיפול. אם בעבר טיפולי הסרת שיער התאים רק לאנשים בעלי עור בהיר ושיער כהה, הרי שהיום המכשירים החדשים מתאימים לכל סוגי וגווני העור. ניתן להתאים את אורך הגל בהתאם לסוג ולצבע השערה, דבר שמבטיח יעילות מרבית ומונע תופעות לוואי כמו כוויות, אדמומיות או נפיחות בסיום הטיפול. מכשירים אלו נחשבים לבטוחים לחלוטין לשימוש, והם כמובן עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר בשוק.

הסרת שיער באמצעות טכנולוגיית לייזר – נקודות חשובות שכדאי לדעת מראש

קודם כל, חשוב להבין כיצד מכשיר הלייזר עובד וכיצד הוא גורם להסרת השיער. למעשה, המכשיר פולט קרן לייזר אשר נקלטת בתאי המלנין של השערה. מסיבה זו בדיוק, המטופלים מתבקשים להגיע לטיפול מגולחים, על מנת להבטיח כי קרן הלייזר תתמקד בזקיק השערה ובכך תפגע בהזנה הדמית שלו. ללא הזנה דמית הזקיק יושמד, דבר שימנע צמיחה מחודשת של שיער באזור. כתוצאה מהטיפול, השערות אמורות לנשור תוך מספר שבועות, דבר שמעיד על פגיעה בזקיקי השערה. בחלק מהמקרים הזקיק יושמד, ואילו במקרים אחרים הוא ישתקם, דבר שיתבטא בצמיחת שיער חדשה, אך השערות יהיו עדינות וחלשות יותר. במקרה כזה, יהיה צורך להגיע לטיפול נוסף. כמות הטיפולים תלויה באזור הטיפול, בסוג העור ובסוג השערות, אך במרבית הפעמים ניתן להגיע לתוצאה משמעותית כבר לאחר 8 – 10 טיפולים. המכשירים החדשים מכילים ידית קרח, שמטרתה להוריד את רמת התחושה באזור הטיפול, על מנת למנוע כל תחושה של כאב או אי נוחות.

לחצו כאן לכתבה בוואלה בנושא הסרת שיער

לסיכום, רוב האנשים היום מתעסקים ברמה כזו או אחרת בהסרת שיער מהגוף שלהם. ניתן להסתפק בשיטות הפשוטות הכוללות גילוח או שעווה, או לחילופין לגשת לשיטת הלייזר שנחשבת למתקדמת ביותר.