ביגוד לחדר כושר: איך בוחרים בגדים שיהיו נוחים לאימון

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

בגדי האימון הטובים ביותר נועדו להפוך את האימון לנוח ככל האפשר. בין אם זו חולצה ספורטיבית או סוג מכנס לריצת אירובי, חשוב שתהיו עם הבגדים שגורמים לכם להרגיש טוב עם עצמכם וכמובן, שיועילו באימוני הכושר שאתם עושים.

ביגוד לחדר כושר: איך בוחרים בגדים שיהיו נוחים לאימון |

חלק מביגוד האימון שלכם נועד כדי למשוך זיעה מעורכם במהלך האימון ולא לספוג אותו. כשמדובר בבגדי אימון, חלק מהבחירות טובות יותר מאחרות וכזה כך, תצטרכו לבחור בלינק הזה את בגדי האימון המתאימים לכם.

ישנם הרבה בדים סינטטיים נושמים ש"מעלימים" את הזיעה מהעור שלכם, מה שיכול לעזור לזיעה להתאדות במהירות ולשמור על קור רוח בגוף שלכם.

בגדים העשויים מבדים המכילים פוליפרופילן, הם בחירה טובה עבור פעילות גופנית ופעילויות אחרות בהן אתם עלולים להזיע הרבה, מכיוון שהם מאפשרים להתאדות של הזיעה מהעור באופן מושלם.

ביגוד אימון – כותנה |

ביגוד אימון העשוי מכותנה, סופג את הזיעה ואינו מוציא אותו מהעור ולא עוזר לו להתאדות במהירות. זו הסיבה שבגדי אימון מכותנה, יכולים להרגיש כבדים ורטובים בזמן שאתם מתעמלים.

הימנעו מבדים שאינם נושמים; לעולם אל תלבשו בגדים העשויים מחומרים מבוססי גומי או מפלסטיק, אשר מונעים מהזיעה להתאדות ושומרים על חום גופכם גבוה מדי במהלך האימון.

מכנס סופג זיעה |

למכנס סופג זיעה תכונות משלו. ההרגשה שספורטאים רבים מרגישים כשהם עושים ספורט, באה באופן ישיר מטיב החולצה והמכנס אותם הם לובשים. כדי לעשות ספורט באמצעות ספות כושר בבית, בחדרי הכושר, בחיק הטבע או בכל מקום אחר –  צריך גם שההרגשה תהיה טובה ולא מעיקה על עור הגוף. קניית בגדי ספורט איכותיים, תעודד אתכם להמשיך לעשות ריצות בכל מזג אוויר שקיים בבית שלכם או מחוצה לו.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »