5 מתנות מקוריות לגבר שלך

מתנות לגבר

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כל הנושא של קניית מתנות הפכה בשנים האחרונות לאתגר של ממש. אנחנו מוצאים את עצמנו לא פעם עומדים בחנות המתנות ולא מצליחים להניח את האצבע על המתנה אשר אכן תדליק אותנו ותיראה לנו מתאימה. למה זה כך? במה זה שונה ביחס למה שהיה בעבר? אז הסיבה לכך היא כי עד לפני שנים לא רבות ממש, אנשים קנו רק את החפצים שהיה ביכולתם לקנות ורק את מה שהם יכלו להרשות לעצמם מבחינה תקציבית. אם לא היה כסף לא קנו! היום ממש אין מציאות כזון. כולנו קונים כל מה שרק עולה בדעתנו כאשר היד קלה על כרטיס האשראי שמוכן לגהץ עבורנו עוד ועוד גם אם כבר מיצינו את כל האפשרויות הכלכליות שלנו. הבנק מציע לנו ברוחב לב את הרחבת מסגרת האשראי כך שאנחנו בהחלט נהנים מיכולות שלא היו לנו בעבר.

זו בדיוק הסיבה שקשה לנו היום למצוא מתנות לגבר שאכן ישמחו את המקבל.

אז אנחנו כאן על מנת להעניק לכם רעיונות לחמש מתנות מתאימו במיוחד לגבר שיצליחו לשמח כל אחד.

מתנה רקומה עם שם

אם תבחרו מגבת רגילה או חלוק רחצה, לא ממש עשיתם משהו. אך אם תוסיפו עליה רקמה עם הקדשה מיוחדת על ביגוד כמו מוצרי אדידס, הרי שבהחלט שדרגתם את המתנה והיא תהיה מרגשת במיוחד.

כוס עם תמונה

מה יש בכוס? שום דבר מרגש. אך אם הכוס תעלה תמונה מיוחדת כאשר תמלאו אותה בשתייה חמה, הרי שכבר מדובר במשהו אחר לחלוטין. מתנה מרגשת ומפתיעה בהחלט.

שעון יוקרתי

כל גבר נהנה להתהדר בשעון יוקרתי והא ישמח לגוון גם אם כבר יש לו כמה וכמה שעונים בארון. זה עשוי בהחלט להיות רעיון מוצלח במיוחד.

פד לעכבר

אם הגבר עוסק בעבודת מחשב, הוא ישמח בהחלט לקבל פד מיוד לעכבר אשר יכלול תמונה מדליקה בתוספת כיתוב מגניב.

גאדג'טים ממותגים

העולם הטכנולוגי מציע אינספור גאדג'טים. ברגע שאתם הופכים אותם לאישיים בעזרת חריטה או כיתוב מתאים, אין מתאים מזה למתנה.

אז נשאר לכם רק לחשוב ולהחליט מה מבין כל אלו יתאימו לגבר שלכם…

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »