חברים שלכם אוהבים לקרוא ואתם רוצים לקנות להם מתנה? זה לא חייב להיות ספר!

מתנות לחובבי קריאה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

ישנה מוסכמה זו שאומרת שלאנשים שאוהבים לקרוא, קונים ספרים בתור מתנה. נראה כי אכן זה מה שאמור לשמח את האדם שנחשב 'תולעת ספרים'. אז האמת היא שהספר על פי ורב אכן יצליח לשמח את המקבל, בתנאי כמובן שמדובר בספר שהוא עדיין לא קרא ושזהו ספר מרתק ומעניין. אך אם נחשוב על זה לרגע, אחרי שאנחנו קוראים ספר, הוא כבר לא ממש מעניין אותנו ואז אנחנו כבר לא ממש זוכרים מה קבלנו וממי קבלנו את המתנה. זה בדיוק מה שקרה גם למקבל המתנה. אם כן, אולי כדאי לצאת מהקופסא ומהספר ולחשוב על מתנה אחרת שתהיה יותר נצחית ויותר נשמרת.

מתנה כזו תהיה מתנה שתישאר למזכרת נצחית והמקבל שיעשה שימוש במתנה יזכור אתכם ואת המתנה שלכם לאורך זמן.

מתנות לאוהבי קריאה

אז אילו מתנות לאוהבי הקריאה אפשר לקנות?

כאן כדאי להכיר את המתנות המיוחדות שנותנות מענה לאורך זמן והן עשויות לשמש את 'תולעת הספרים' שלנו בתחביב האהוב עליו כל כך – קריאת ספרים.

מה תקנו? יש סימניות מיוחדות מסוגם שונים, כמו סימניות מגנטיות, סימניות ממותגות, סימניות עם דמויות אהובות וסימניות שנתפסות לספר בטכניקות מיוחדות.

אפשר ללכת גם על מנורת קריאה חמודה שנתפסת לספר, או על זכוכית מגדלת בצורה מעניינת. ברור כי כל מתנה מהסוג הזה בהחלט משמחת את המקבל שייהנה ויעשה שימוש במתנה שהוא יקבל.

איפה קונים?

אז איפה תקנו את המתנות? כאן חשוב שתכירו את החנות שלנו המציעה בדיוק את זה. את כל המתנות המיוחדות והמקוריות ביותר. המתנות שלא תוכלו למצוא אותם סתם כך בחנויות רגילות.

חנות שמתמקדת במתנות איכות היא זו שתציע את המתנות המושלמות.

מוזמנים ליהנות ממגוון עצום של מתנות ליום הולדת >>>

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »