למה כדאי לכן להתאמן דווקא מהבית?

להתאמן מהבית

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

בשנה האחרונה נשים רבות החלו להתאמן בבית וזנחו את חדרי הכושר. מה שהתחיל בלית ברירה בגלל וירוס הקורונה ששינה לנו את החיים, הפך לעדיפות עבור הרבה מאוד נשים. רובנו כבר יכולות לחזור ולהסתובב בחוץ, אבל למה לטרוח ולהתאים את עצמנו ללוח הזמנים של המקום, להתלבש, לצאת מהבית מוקדם יותר, לחפש חניה ולהידחס בתוך חדר קטן עם עוד מתאמנות, כשאנחנו יכולות להישאר בבית? נכון, בעבר היינו צריכות ללכת לחדר כושר או סטודיו אימונים כדי להצליח ולהיכנס לכושר, אבל היום יש כבר המון פתרונות אחרים. 

אז למה בעצם כדאי לכן להתאמן דווקא מהבית? ובכן, יש הרבה יתרונות לאימוני כושר מהבית – 

קודם כל, אתן יכולות לבחור מתי נוח לכן להתאמן, בבוקר לפני המקלחת, או בערב לפני השינה, אתן יכולות לבחור סרטון וידיאו מוקלט של אימון או להצטרף לאימון לייב, לפי מה שנוח לכן ולא תלויות כמו פעם בלוח הזמנים הנוקשה של הסטודיו אליו אתן רשומות.

גם אין צורך להתלבש יפה במיוחד (אלא אם כן אתן רוצות, כמובן), כי אף אחד לא רואה אתכן חוץ ממי שגר איתכן בבית! פשוט תזרקו על עצמכן משהו נוח והתחילו באימון.

במהלך אימון ביתי אתן יכולות לבחור את סוג האימון המתאים לכן ביותר לאותו הזמן, מתוך מבחר רחב של סוגי אימונים.

אין בזבוז זמן על נסיעה למקום או על חיפוש חנייה מייגע וגוזל זמן – כל מה שאתן צריכות לעשות זה לבחור את סוג האימון הרצוי לכן וללחוץ על פליי! אין תירוצים ואין דחיות – רוצות להתאמן ולהרגיש טוב עם עצמכן? אתן יכולות לעשות את זה בלחיצה ובקלות בלי בזבוז זמן מסביב ולהתאים את האימון ללוח הזמנים שלכן ולא להיפך.

אם כבר דיברנו על לוח הזמנים, אז כאשר אתן בוחרות להתאמן מהבית, אתן יכולות גם לבחור היכן בדיוק בא לכן להתאמן באותו הרגע. אולי השמש יצאה החוצה ובא לכן אימון שמשי על הגג של הבניין? או שאולי אתן קצת עייפות ואין לכן כוח ללכת רחוק ופורשות מזרן ליד המיטה? אולי בכלל בסלון, מול הטלוויזיה, כשלידכן משחק הילד בעריסה ואתן יכולות להשגיח עליו מקרוב?

לא משנה במה אתן עובדות, אם אתן אמהות או רווקות, עם גינה רחבת ידיים או סלון קטן, עם אימוני כושר מהבית אונליין תוכלו להיכנס לכושר בנוחות ובקלות, ללא צורך להתאמץ יותר מהאימון עצמו. אז למה אתן מחכות? בחרו את האימון המתאים לכן ותתחילו להזיע! (אתן גם יכולות להדליק מזגן, הרי אתן בבית, אף אחד לא יגיד לכן לכבות אותו!)