השנה הכי קשה בנישואים היא השנה הראשונה – מיתוס או אמת?

טיפול בזוגיות

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

יש הרבה מאוד מיתוסים אשר נוצרו בעבר ואינם נכונים כיום. כך אפשר לראות כי בדור של ההורים שלנו אנשים החלו לעבוד באותה עבודה ונשארו בה עד הפנסיה מכיוון שהם האמינו כי זה הצעד החכם ביותר מבחינה כלכלית. כיום מעטים האנשים שעושים זאת במדינת ישראל אם בכלל. באותה מידה אפשר לראות כי לאורך השנים נבנה המיתוס לפיו השנה הכי קשה בניושאים היא השנה הראשונה. מדוע זה נבנה? אם כן בעבר אנשים לא היו יוצאים לדייטים ואפילו לא גרו ביחד וכך נוצר מצב שבו הם הכירו באמת זה את זה רק בשנה הראשונה לאחר הנישואים כאשר עברו פעם ראשונה לגור ביחד ולכן זאת הייתה שנה כל כך קשה. כיום כאשר זוגות רבים גרים ביחד שנה, שנתיים ואף יותר אין לנישואים משמעות אמיתית והשנה הראשונה שלהם היא לא קשה או קלה יותר מאשר המגורים לפני כן.

איזה שלב יותר קשה בנישואים מאשר השנה הראשונה?

אך בכל זאת כאשר אנו מדברים על שנים קשות בנישואים והליכה אל טיפול בזוגיות עקב כך, אנו חייבים לציין את השנה הראשונה לאחר לידת ילד ואין זה משנה אם זה ילד ראשון או שני. עליכם להבין כי בשנה כזאת יהיה לכם קושי לא קטן וזאת עקב העובדה כי הילד יבכה, ישן בשעות מוזרות וכל החיים שלכם יהיו נסובים סביבו. רק כאשר הילד גדל, מתחיל לשעון רגיל, לדבר, לשחק ולעשות דברים אשר יאפשרו לכם קצת שקט אתם תהיו הרבה יותר רגועים. על כן אתם צריכים להבין כי השנה הראשונה לאחר הלידה היא שנה מורכבת וכדאי להתכונן אליה בצורה חכמה וטובה.

מה מנצח את כל הקשיים בזוגיות?

בין אם אתם חווים קשיים בזוגיות לאחר לידה או בגלל סיבות אחרות בגינן אתם הולכים פונים אל יועצת זוגית אתם צריכים לדעת כי יש דבר אחד אשר מנצח את כל הקשיים שיש ולא משנה כמה הם חמורים ואנו מדברים כמובן על אהבה. ברגע שאתם אוהבים אחד את השני אין דבר אשר יעמוד בפניכם ואין ספק כי אתם תצלחו הכול.

6 טיפים לבחירת מיטת תינוק

בחירת העריסה המושלמת עבור התינוק שלך היא משימה לא פשוטה. יש כל כך הרבה מיטות לתינוקות בשוק וזה יכול להיות קשה למיין את כולן. בפוסט

קרא עוד »

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »