שיטות שונות למיצוק העור

מיצוק העור

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

העור שלנו יכול לספר רבות על אורח החיים שלנו. כאשר אנו מקפידים על טיפוח שגרתי ויומיומי הכולל שטיפת פנים לפחות פעמיים ביום, מריחת קרמים אחרי מקלחת או במקרה והעור יבש מעט וסדוק או אפילו טיפולי פנים קוסמטיים חודשיים העור שלנו יקבל מראה רענן, בריא ויפה יותר.

במהלך השנים העור נוטה לאבד מהחיוניות שלו בגלל פגעי מזג אוויר, וגם כמובן הזדקנות טבעית של העור ככל שהשנים חולפות. כדי "להילחם" בתופעות השונות של עור עייף, יבש וחסר חיוניות מומלץ להשתמש בכמה שיטות יעילות שיעזרו למצק ולחדש את העור.

קרמים ותכשירים קוסמטיים

ניתן למצוא במגוון הפארמים הפרוסים ברחבי הארץ תכשירים קוסמטיים מיוחדים, המיועדים לטיפול בעור מבוגר או פגום. התכשירים האלו כוללים סוגים שונים של קרמים שפותחו במעבדות מחקר במיוחד עבור עור חסר חיוניות, כך ששימוש ממושך בהם יכול להעניק לעור את המראה הבריא שחסר לו, למצק אותו ולהעניק מראה צעיר ורענן.

לרוב יש צרוך להשתמש בתכשירים קוסמטיים אלו למשך זמן רב כדי לראות תוצאות, ישנם מקרים בהם השינוי אינו נראה כלל לעין או שהשינוי הוא מאוד מזערי וכמעט לא מורגש.

מכשירי מיצוק חדשניים

פיתוח חדשני ומתקדם בתחום מיצוק העור כולל טיפולים באמצעות מכשירים מתקדמים הפועלים על גלי רדיו, כמו שתוכלו לראות באתר https://drglesinger.co.il/. מכשירים אלו אינם פולשניים כלל וללא כאב או אי נוחות. המכשירים האלו יכולים להחליק עור בעל קמטים בקלות ובמהירות, ואף לתקן נזקי עור שונים שנגרמו בגלל צלקות אקנה או כל פגם אחר.

בנוסף לבטיחות והיעילות של מכשירים מהסוג הזה, לרוב ניתן לראות את תוצאות מיצוק העור כבר לאחר חודש מהטיפול הראשון. מראה העור יראה הרבה יותר חלק ובריא, הצלקות יטשטשו בהדרגה וכבר בטיפול הבא יורגש שיפור נוסף ומשמעותי.

מיצוק העור ומיצוק הביטחון וההרגשה הכללית

כאשר העור שלנו מקומט, עייף, חסר חיוניות או עם הרבה פגמים זה פוגע בהרגשה הכללית שלנו, הביטחון העצמי יורד ואנו מעדיפים להית כמה שפחות מחוץ לבית.

בעזרת הטיפולים השונים המציעים מיצוק עור יעיל ומהיר, הביטחון העצמי שלנו יכול לחזור ואנו נרגיש נהדר עם עצמנו ואיך שאנו נראים.

אולי יעניין אותך גם: ניתוח אף

6 טיפים לבחירת מיטת תינוק

בחירת העריסה המושלמת עבור התינוק שלך היא משימה לא פשוטה. יש כל כך הרבה מיטות לתינוקות בשוק וזה יכול להיות קשה למיין את כולן. בפוסט

קרא עוד »

קופסאות אחסון למטבח

הכנת המזון צריכה להיעשות בצורה בטוחה והיגיינית. ניתן להשיג זאת רק על ידי אחסון נכון, הכולל שימוש בכלי מטבח מתאימים ואחסון מזון נכון. עם הופעת

קרא עוד »