דיקור סיני לפוריות – איך זה יכול לעזור?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

דיקור פוריות הוא טכניקה שמטרתה לעזור לנשים להיכנס להריון. ניתן לעשות זאת על ידי מחטי דיקור המונחות על אברי הרבייה של האישה. המחטים מוחדרות במקומות ספציפיים והדיקור יכול להתאים את המחטים כדי לייצר השפעות שונות על הגוף.

החשיבות של טיפול בפוריות 

דיקור סיני לפוריות שימש לראשונה בסין לפני כ-3000 שנה. הסינים האמינו שכוחות הגוף הנשי מאוחסנים בביצים ושאם תוכל לנצל את הכוחות הללו, תוכל להביא ילד לעולם. הסינים גם האמינו שלדיקור פוריות יש תכונות קסומות והוא מסוגל לשפר את הפוריות. זה הוביל לפיתוח דיקור פוריות כטיפול בבעיות פוריות ובעיות נוספות ברבייה.

דיקור פוריות הוא שיטת טיפול טבעית המסייעת לנשים להיכנס להיריון. דיקור הפוריות נועד לעורר את השחלות והאשכים, המייצרים ביציות להפריה. שיטת טיפול זו יעילה לא רק בסיוע לנשים להרות, אלא גם במניעת אי פוריות בשנים מאוחרות יותר. זהו סוג של רפואה סינית המשתמשת במחטים כדי לעורר הורמונים ונקודות דיקור בגוף.

דיקור פוריות הוא הליך פופולרי מאוד. היתרון העיקרי של טכניקה זו הוא שהיא יכולה לעזור להגביר את מספר הביציות בשחלות של אישה.

דיקור עבור הגברת הפוריות 

דיקור פוריות, שיטת טיפולי פוריות המשתמשת במחטי דיקור לגירוי השחלות והרחם, קיימת בשוק כבר יותר משני עשורים. ואין ספק שמדובר בהליך מוצלח.

דיקור פוריות הוא טיפול רפואי לנשים עם מחזורי מחזור לא סדיר. הוא משמש לוויסות המחזור החודשי וניתן להשתמש בו לטיפול באי פוריות, אנדומטריוזיס, PCOS ומצבים אחרים.

טיפול בדיקור סיני לפוריות הוא סוג של טיפול רפואי הכולל דיקור באמצעות מחטים על השחלות. הוא משמש כדי לעזור לנשים המנסות להיכנס להריון. המחטים מוחדרות לתוך השחלה ולאחר מכן מוסרות. ניתן לחזור על ההליך מספר פעמים עד להשגת הפוריות.