פעילות משפחתית בחדר בריחה

פעילות משפחתית בחדר בריחה

שיתוף פוסט:

כל הורה מחפש דרכים כיצד לארגן פעילויות משפחתיות עם הילדים שלו. כשהילדים קטנים זה נועד גם בשביל לייצר זמן איכות ביחד וגם בשביל לספק תעסוקה לילדים, במקום שיישבו בבית וישתעממו. כשהילדים גדלים, אז מעבר של זמן איכות, יש פה גם רצון לייצר דבירם משותפים, כאלה שיגרמו לילדים לרצות לבלות עם ההורים ולא רק עם החברים שלהם.

אז אפשר לקחת אותם לסרט, הצגה, אפשר לשבת איתם במסעדה, לטייל איתם ועוד. אך הרבה פעמים רוצים לייצר משהו חדש, שונה, חוויה אחרת, שתגרום להם גם לשתף פעולה וגם ליהנות מכך. אחת הפעילויות המשפחתיות הפופולאריות היום היא פעילות של חדרי בריחה.

חדר בריחה לילדים שרלוקד היא פעילות כיפית שבמהלכה ההורים נכנסים עם הילדים לחדר ומנסים ביחד לפתור תעלומה שעומדת בבסיס החדר. בכל חדר בריחה יש סיפור תעלומה אחר, אשר בדרך כלל מזכיר ספר מתח או אפילו משחק מחשב שהילדים מכיר. זה יכול להיות סיפור רצח, סיפור שוד, סיפור על אוצר שנעלם וצריך למצוא אותו, תרופה שצריך להמציא ועוד. בעזרת שורה ארוכה של סימנים ורמזים, יש לפתור את התעלומה במשך זמן קצוב, על מנת לצאת מהחדר עוד בטרם נגמר זמן המשחק.

הורים רבים בוחרים להיכנס אל חדר בריחה עם הילדים שלהם מכמה סיבות. ראשית, יש את העניין של זמן איכות, יש גם את הרצון לחוות איתם חוויה משותפת, יוצאת דופן. שנית, הורים רבים יודעים שהילדים הולכים לחדר בריחה גם עם חברים שלהם, אז הם רוצים לדעת מה בדיוק הם חווים שם, ממה הם כל כך נהנים.

אך מעבר לכך יש פה את העניין של שיתוף פעולה, היכולת לעבוד ביחד ולהגיע לתוצאה משותפת. בדיוק כמו שהורים רבים נוהגים להרכיב עם הילדים שלהם פאזל או משחקים אחרים, כך הם בוחרים להיכנס איתם לחדר בריחה ולנסות לפתור ביחד תעלומה כזו או אחרת.

לפני סיום רק נדגיש, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של סוגי חדרי בריחה, חשוב לבחור חדר שיתאים לגיל של הילדים, על מנת שהם גם יוכלו לשחק וגם ליהנות.

מוצרי ציפורניים

טיפוח הוא דבר מאוד חשוב, לא רק לנראות, אל גם לבריאות. כאשר אנחנו מטפחים את גופנו וגם דואגים לו, זה אומר שאנחנו מקפידים שהוא תמיד

קרא עוד »

מה תלמדו בסדנת כתיבה?

הסדנה מיועדת לכותבים שרוצים ללמוד עוד על הענף ועתידו. הסדנה תהיה קורס כתיבה אינטנסיבי בן שלושה ימים שיכסה את כל יסודות הכתיבה עבור אפליקציות אינטרנט

קרא עוד »

מי נחשב אומן על חושי?

בעבר לא היו לנו כלים לנתח את תפקודי הגוף. כיום, יש לנו הרבה טכנולוגיות שיכולות לעזור לנו להבין טוב יותר את הגוף שלנו. ישנן טכנולוגיות

קרא עוד »