פעילות משפחתית בחדר בריחה

פעילות משפחתית בחדר בריחה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כל הורה מחפש דרכים כיצד לארגן פעילויות משפחתיות עם הילדים שלו. כשהילדים קטנים זה נועד גם בשביל לייצר זמן איכות ביחד וגם בשביל לספק תעסוקה לילדים, במקום שיישבו בבית וישתעממו. כשהילדים גדלים, אז מעבר של זמן איכות, יש פה גם רצון לייצר דבירם משותפים, כאלה שיגרמו לילדים לרצות לבלות עם ההורים ולא רק עם החברים שלהם.

אז אפשר לקחת אותם לסרט, הצגה, אפשר לשבת איתם במסעדה, לטייל איתם ועוד. אך הרבה פעמים רוצים לייצר משהו חדש, שונה, חוויה אחרת, שתגרום להם גם לשתף פעולה וגם ליהנות מכך. אחת הפעילויות המשפחתיות הפופולאריות היום היא פעילות של חדרי בריחה.

חדר בריחה לילדים שרלוקד היא פעילות כיפית שבמהלכה ההורים נכנסים עם הילדים לחדר ומנסים ביחד לפתור תעלומה שעומדת בבסיס החדר. בכל חדר בריחה יש סיפור תעלומה אחר, אשר בדרך כלל מזכיר ספר מתח או אפילו משחק מחשב שהילדים מכיר. זה יכול להיות סיפור רצח, סיפור שוד, סיפור על אוצר שנעלם וצריך למצוא אותו, תרופה שצריך להמציא ועוד. בעזרת שורה ארוכה של סימנים ורמזים, יש לפתור את התעלומה במשך זמן קצוב, על מנת לצאת מהחדר עוד בטרם נגמר זמן המשחק.

הורים רבים בוחרים להיכנס אל חדר בריחה עם הילדים שלהם מכמה סיבות. ראשית, יש את העניין של זמן איכות, יש גם את הרצון לחוות איתם חוויה משותפת, יוצאת דופן. שנית, הורים רבים יודעים שהילדים הולכים לחדר בריחה גם עם חברים שלהם, אז הם רוצים לדעת מה בדיוק הם חווים שם, ממה הם כל כך נהנים.

אך מעבר לכך יש פה את העניין של שיתוף פעולה, היכולת לעבוד ביחד ולהגיע לתוצאה משותפת. בדיוק כמו שהורים רבים נוהגים להרכיב עם הילדים שלהם פאזל או משחקים אחרים, כך הם בוחרים להיכנס איתם לחדר בריחה ולנסות לפתור ביחד תעלומה כזו או אחרת.

לפני סיום רק נדגיש, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של סוגי חדרי בריחה, חשוב לבחור חדר שיתאים לגיל של הילדים, על מנת שהם גם יוכלו לשחק וגם ליהנות.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »