הצערת פנים או מתיחת פנים מה ההבדל?

הצערת פנים או מתיחת פנים

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

יש דבר אחד שאי אפשר להילחם נגדו וזה ההזדקנות. ככל שעובר הזמן כך אנחנו נהיים יותר ויותר זקנים וכך אנחנו נהיים יותר ויותר מקומטים ופחות יפים. בסופו של דבר הזקנה תגיע אל כל אחד ואחד מאתנו ואז נשאלת השאלה מה אנחנו יכולים לעשות אתה? אם כן אתם צריכים להבין כי כיום אפשר לטפל בזקנה בצורה הרבה יותר קלה ופשוטה. המקום אשר הכי מושפע מן הזקנה אלו הם הפנים שלנו ללא ספק ועליכם לדעת כי כיום אפשר לטפל בפנים בצורה מדהימה. שני הטיפולים הכי נפוצים הם הצערת פנים ומתיחת פנים. ההבדל בין הצערה ובין מתיחה הוא שהצערה זה טיפול אשר נערך ללא ניתוח ואילו מתיחת פנים לרוב תיעשה בניתוח (אך גם לא תמיד). יש לדעת כי יש אפשרות אצל ד"ר דיוויד צבר https://dr-david.co.il לשלב בין שני הטיפולים וזהו משהו שכדאי לכם להכיר.

מדוע הקשבה היא כל כך קריטית בעולם הרפואה האסתטית?

עולם הרפואה כיום מבין כי לכל מטופל ולכל מטופלת מתאים שונה וזאת בהתאם להעדפות שלהם ובהתאם למצב הגופני שלהם והנפשי שלהם. זה נכון גם כאשר אנחנו מדברים על רפואה אסתטית. אתם צריכים להבין כי כיום אין דבר כזה טיפול גנרי והרופא אשר מטפל בכם צריך לשמוע אתכם ואתכן, להקשיב לכן ורק לאחר מכן להחליט מהו הטיפול אשר הכי מתאים לכם. ברגע שהרופא יעשה זאת הוא יכריע איזה טיפול הכי מתאים לכם בשיתוף פעולה עמכם. על כן הקשבה היא דבר כל כך חשוב בעולם הרפואת האסתטית ואתם צריכים להיות בטוחים כי הרופא מקשיב לכם ושומע אתכם בכל אשר אתם עושים.

מדוע לא כדאי לבחור את הרופא הזול ביותר?

כאשר אנחנו באים לבחור טיפול אסתטי אנחנו צריכים להיות בטוחים כי הוא יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש (בדקו כאן). על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי פעמים רבות הרופא הזול ביותר הוא גם הרופא הכי פחות מוכשר. על כן זה לא יהיה צעד כל כך חכם לבחור את הרופא הזול ביותר וזהו משהו שאתם ואתן צריכים לקחת בחשבון.