רעיונות למתנות סוף שנה

מתנות סוף שנה

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

מתנת סוף שנה גורמת ללחץ אצל הרבה אנשים, במיוחד אלה שחייבים להרשים את מקבלי המתנות. אנשים אלו 'שוברים את הראש' זמן רב לפני המועד בו הם אמורים להעניק את המתנות ומחפשים רעיונות מקוריים למתנות סוף שנה מרשימות שבנוסף לייחודיות שלהן תהינה גם שימושיות למקבלים.

למה בכלל צריך מתנות סוף שנה? מי נותן למי מתנות סוף שנה? ומה אפשר לתת כמתנת סוף שנה? כל מה שרציתם לדעת.

להיפרד בהרגשה טובה

סוף שנה מסמל פרידה. פרידה מהשנה החולפת, פרידה מצוות, פרידה מתלמידים וכן הלאה. וגם אם לא מדובר בפרידה של ממש, עדיין כשמגיעה סוף השנה האזרחית, העברית או סוף שנת הלימודים, משתדלים לערוך מסיבת סוף שנה וכמובן לרכוש מתנות סוף שנה אחד לשני. הסיבה לרכישת מתנות אלו היא כדי לגרום לפרידה להיות רכה יותר ונעימה יותר ושהנפרדים יצאו בהרגשה טובה ויזכרו לטובה את השנה שחלפה.

מתנה לסוף שנה – לעובדים, לתלמידים או להורים

מתנות סוף שנה הן תחום שכולל פריטים רבים המתאימים לשמש כ'מתנות סוף שנה'. ולמה? זאת מכיוון שקשת מקבלי המתנות האלו הוא נרחב מאוד. כך למשל אם עליכם לרכוש מתנת סוף שנה לעובדים, תצטרכו לחשוב על מתנה מסוג חפץ אישי כלשהוא כמו עט ממותג, ארנק או כל דבר דומה הכולל הקדשה אישית. לעומת זאת, אם אתם קונים מתנת סוף שנה לילדי גן, אתם צריכים לבחור מתנה שמתאימה לגיל הילדים כמו תיק אוכל מודפס או צעצוע מעניין.

למעשה, ישנם מתנות שמתאימות במיוחד לשמש כמתנות סוף שנה או כמתנות פרידה;

אלה יהיו מתנות אישיות עם שם ותמונה עם הקדשה אישית או הדפסה ואותן ניתן למצוא בחנויות ייעודיות שמתמחות בייצור מוצרים כאלה ובהדפסה עליהם.

הדברת פשפש המיטה

פשפש המיטה, הוא טפיל זעיר שמחפש אנשים או בעלי חיים ישנים לארוחת דם. הוא נמשך ל- CO2 שבני אדם נושפים, לחום הגוף ולריח של האדם.

קרא עוד »

צימרים בצפון לזוג

מרגישים שאתם צריכים לצאת לחופשה זוגית שקטה ורגועה לפני חופשה משפחתית שתכננתם? כיוון שמדובר על חופשה קצרה של 2-3 ימים שתמלא לכם את המצברים, וכמובן

קרא עוד »