בעלך אוהב לבשל? פרגני לו במתנה סכין שף

בעלך אוהב לבשל? פרגני לו במתנה סכין שף

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

איזה גבר לא אוהב לבשל ולפנק את אשתו ואת משפחתו? היום הגבר הממוצע מבלה הרבה יותר שעות במטבח מאשר בעבר. זוהי הזדמנות מושלמת לפנק את הבעל שלך בסכין שף במתנה. כך תראי לו שאת מעריכה את העבודה שלו במטבח, את העובדה שהוא עוזר ומבשל ואפילו תעודדי אותו לבשל ולפנק אותך במטעמים נוספים עכשיו עם סכין השף החדשה שלו.

מחפשת מתנה מהודרת, יוקרתית, שימושית אך גם כזו שלא קורעת את הכיס?

רוצה לפנק את הבעל ליום הנישואין? יום הולדת או סתם להעניק לו מתנה כאות הערכה ואהבה? פרגני לו במתנה סכין שף מהודרת ומדליקה. יש מגוון סכינים בקטלוג באתר שלנו מהם תוכלי לבחור את הסכין שיכולה להיות מתאימה לסגנון של בעלך ו/או לסוג המאכלים שהוא מכין (בשר, דגים, ירקות וכו') ואפילו להכין לו הקדשה מיוחדת על הסכין.

סכין שף בהקדשה אישית:

אין כמו מתנה שניתן לעשות לה הקדשה אישית. סכינים עם חריטה הם בדיוק מתנה שכזו, שתוכלו לחרוט עליה את השם של הבעל, משפט או מוטו שאתם מכירים ביניכם ומזוהה אתכם או כינוי מדליק שאתן רוצות לפנק אותו. לדוגמה "שף X" עם השם שלו במקום ה-X. איזשהו משפט מדליק שיזכיר לו אותך שהוא מבשל או משהו שקשור לבישול. ביטוי אהבה כלשהו, הכינוי שלו וכו'. משהו שיהפוך את המתנה לא רק לשימושית ומיוחדת אלא גם לייחודית ומוקדשת אישית לבעל שלך.

היכן ניתן להזמין ותוך כמה זמן זה מגיע?

אצלנו באתר של ניוס תוכלו להזמין מתנות בהקדשה אישית, לרבות סכיני שף, סכיני בשר, קרשי חיתוך, בוצ'רים וארנקים לגבר עם חריטה והקדה אישית על המוצרים. כל המוצרים ברמת איכות גבוהה ביותר כאשר אתם יכולים להיעזר במערכת החכמה באתר לעצב כרצונכם את העיצוב והחריטה על המוצר. משלוח מהיר תוך 3-5 ימי עסקים וזמינות ותמיכה לאורך היום כולו.

עיצוב פנים של פנטהאוזים

מעצב פנים משתמש בניסיונו כדי ליצור רעיונות תוכן מעניינים ושימושיים עבור לקוחות. העוזרים יעזרו להם למצוא את לוח הצבעים, הטיפוגרפיה והפריסה הנכונים שיעבדו היטב בפרויקטים

קרא עוד »

איך בוחרים מוניטור?

תקליטן הוא מישהו שמשלב מוזיקה לריקודים. והתפקיד של התקליטן הוא לערבב את המוזיקה ביחד בצורה שגורמת לאנשים לרקוד. העבודה של התקליטן היא לא קלה, אבל

קרא עוד »