בעלך אוהב לבשל? פרגני לו במתנה סכין שף

בעלך אוהב לבשל? פרגני לו במתנה סכין שף

איזה גבר לא אוהב לבשל ולפנק את אשתו ואת משפחתו? היום הגבר הממוצע מבלה הרבה יותר שעות במטבח מאשר בעבר. זוהי הזדמנות מושלמת לפנק את הבעל שלך בסכין שף במתנה. כך תראי לו שאת מעריכה את העבודה שלו במטבח, את העובדה שהוא עוזר ומבשל ואפילו תעודדי אותו לבשל ולפנק אותך במטעמים נוספים עכשיו עם סכין השף החדשה שלו.

מחפשת מתנה מהודרת, יוקרתית, שימושית אך גם כזו שלא קורעת את הכיס?

רוצה לפנק את הבעל ליום הנישואין? יום הולדת או סתם להעניק לו מתנה כאות הערכה ואהבה? פרגני לו במתנה סכין שף מהודרת ומדליקה. יש מגוון סכינים בקטלוג באתר שלנו מהם תוכלי לבחור את הסכין שיכולה להיות מתאימה לסגנון של בעלך ו/או לסוג המאכלים שהוא מכין (בשר, דגים, ירקות וכו') ואפילו להכין לו הקדשה מיוחדת על הסכין.

סכין שף בהקדשה אישית:

אין כמו מתנה שניתן לעשות לה הקדשה אישית. סכינים עם חריטה הם בדיוק מתנה שכזו, שתוכלו לחרוט עליה את השם של הבעל, משפט או מוטו שאתם מכירים ביניכם ומזוהה אתכם או כינוי מדליק שאתן רוצות לפנק אותו. לדוגמה "שף X" עם השם שלו במקום ה-X. איזשהו משפט מדליק שיזכיר לו אותך שהוא מבשל או משהו שקשור לבישול. ביטוי אהבה כלשהו, הכינוי שלו וכו'. משהו שיהפוך את המתנה לא רק לשימושית ומיוחדת אלא גם לייחודית ומוקדשת אישית לבעל שלך.

היכן ניתן להזמין ותוך כמה זמן זה מגיע?

אצלנו באתר של ניוס תוכלו להזמין מתנות בהקדשה אישית, לרבות סכיני שף, סכיני בשר, קרשי חיתוך, בוצ'רים וארנקים לגבר עם חריטה והקדה אישית על המוצרים. כל המוצרים ברמת איכות גבוהה ביותר כאשר אתם יכולים להיעזר במערכת החכמה באתר לעצב כרצונכם את העיצוב והחריטה על המוצר. משלוח מהיר תוך 3-5 ימי עסקים וזמינות ותמיכה לאורך היום כולו.