האם ויקוג (VAYACOG) הוא תוסף מומלץ?

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

כל מי שבקי ולו מעט בתחום התוספים יודע, שיש אינספור סוגים ודוגמאות, אינספור מרכיבים אשר יכולים לשמש אותנו לצרכים כאלה ואחרים. אחד מהם הוא ויקוג. מדובר על תוסף שמטרתו לעזור לאנשים אשר מעוניינים לשםר בצורה כזו או אחרת את הזיכרון שלהם.

טבע ויקוג הוא תוסף תזונה שמשלב בתוכו מרכיבים שונים, כלל שילוב ייחודי של פוספטדיל סרין ואומגה 3, חומר אשר הגוף שלנו זקוק לו וכידוע, נמצא בעיקר בדגים ובפרט בסלומון. הרבה מאוד אנשים בוחרים לקחת תוספים של אומגה 3, במידה והם אינם צורכים בשר דגים מטעמי אידיאולוגיה או מטעמים אחרים.

תוסף ויקוג מגיע בדמות כמוסות, וניתן לצרוך אותו בכמויות שונות על פי המלצת רופא. חשוב לומר, התוסף כשלעצמו איננו מסוכן, ולאן גם אם ניקח כמות גדולה יותר, זה לא בהכרח יסכן אותנו מבחינה בריאותית, מה שכן, זה לא ישפר את המצב בהכרח, מה עוד שיש בו מרכיבים שהגוף שלנו זקוק לכמות מסוימת מהם ולא מעבר.

האם מדובר בתוסף מומלץ?

ישנם אנשים שמתמודדים עם בעיות זיכרון שונות. מחקרים הוכיחו שאכן תוסף ויקוג יכול לשפר מדדים מסוימים של זיכרון ולכן הוא מומלץ עבור מי שיש לו באמת בעיות בתחום זה.

יחד עם זאת צריך להדגיש, לא מדובר על תוסף שיגרום לאנשים עם אלצהיימר או דמנציה, לזכור טוב יותר. מדובר על מצבים בהם אנשים מתמודדים על קושי בזיכרון מסיבות אחרות, למשל בעקבות הזדקנות. מדובר על אנשים שמתפקידים באופן קוגניטיבי טוב, ובסך הכל יכולים לתפקד באופן עצמאי, אך נסיבות הגיל הביאו אותם למצב בו הם לא יכולים להשתמש בזיכרון שלהם כפי שהם היו רגילים מאז ומתמיד. התוסף בהחלט יכול לעזור להם.

הכנסו עכשיו לאתר שלנו – פארמה סייל שמתחרים ברשת סופר פארם.