רהיטי נוער מעוצבים – באיזה סגנונות הם קיימים?

שיתוף פוסט:

רהיטי נוער מעוצבים ניתן למצוא בכל בית והם משמשים אותנו ואת ילדינו לצרכים שונים. מלבד העובדה שהם פריטים דקורטיביים לכל דבר הם משפיעים על התחושה במקום. ניתן לעצב אותם בצורה שתעניק יותר שטחי אחסון לבני הנוער שלכם הזקוקים לשטחים אלה בגילם לאחסון ציוד וחפצים אישיים. כמו כן תוכלו לבחור בריהוט פרקטי שיהפוך חדר קטן לגדול ומרווח יותר בהרגשה.

סגנונות עיצוב

ישנם סגנונות רבים של רהיטי נוער זולים שתוכלו למצוא בשוק. אלה כוללים עיצובים מודרניים, עיצובים מינימליסטיים ועוד. 

מודרני: ריהוט נוער מעוצב מודרני מתאפיין בדגש על קווים נקיים ואסתטיקה מינימליסטית. סגנון זה מאופיין בדרך כלל בקווים ישרים, צורות פשוטות ומשטחים חלקים. מינימליסטי: ריהוט נוער בעיצוב מינימליסטי מתאפיין כבעל עיצוב נקי ללא עומס. עיצוב מסוג זה מתמקד בדרך כלל בצורות גיאומטריות ומשטחים חלקים שצבועים בלבן או נשמרים טבעיים כדי לתת לרהיטים תחושה אוורירית. 

נצחי: רהיטי נוער מעוצבים נצחיים מתאפיינים בעיצוב נצחי שאינו עוקב אחר הטרנדים של עיצובים מודרניים או מינימליסטיים. לסגנון זה יש בדרך כלל חומרים טבעיים, סטיילינג עדין ותחושה גולמית. ישנם סגנונות רבים של רהיטי נוער מעוצבים שתוכלו למצוא בשוק. אלה כוללים עיצובים מודרניים, עיצובים מינימליסטיים ועוד. מודרני: מעוצב מודרני מאופיין בקצוות מלוטשים וקווים נקיים. לעיצוב הזה יש בדרך כלל גימורים מתכתיים, צבעים מגניבים ותחושה מבריקה גבוהה. 

מינימליסטי: עיצוב מינימליסטי מאופיין במשטחים חלקים, צורות גיאומטריות, טקסטורות וקווים חדים. סוג זה של רהיטים נצבע לרוב לבן או בעל מראה לא גמור גולמי כדי להעניק לו תחושה אוורירית.

חומרי גלם לריהוט נוער:

-ריהוט עשוי עץ – עיצובים רבים כמו סקנדינבי, סקנדינבי מודרני, אמריקאי מודרני, מדינה צרפתית

-ריהוט עשוי מתכת – עיצובים כמו שיק תעשייתי, מינימליזם תעשייתי, מינימליזם סקנדינבי

-רהיטים עשויים מפלסטיק – עיצובים כמו מינימליסטי עכשווי, פופ עכשווי

מוזמנים להתרשם מהמגוון של Roomix >>>

זמירות שבת

הדת היהודית היא דת עתיקה עם הרבה טקסים ומסורות שאחריהם יהודים, ובשל כך החשיבות של שירת השבת בדת היהודית היא שהיא מפגישה בין אנשים. זה

קרא עוד »

אירוח כפרי למשפחות

חושבים לקחת הפסקה קצרה מהשגרה היומיומית האינטנסיבית שלכם.? הפסקה כזו שתניב לכם רוגע, שלווה, ותאפשר לכם לצבור כוחות מחודשים? אם כן, אפשר להגשים מטרה זו

קרא עוד »