שירות חדש בישראל: כתיבת ברכות בהתאמה אישית

כתיבת ברכות בהתאמה אישית

שיתוף פוסט:

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

קיימת עובדה אחת שאין עליה מחלוקת: לא כל אחד יודע לכתוב מילים מרגשות לאירוע. עם זאת, לכל אחד מאיתנו סביבה של משפחה וחברים קרובים שמציינים מעת לעת אירועי חיים שונים. איך מצליחים לגשר על הפער ולהעניק להם ברכה שתשמח אותם ביום החשוב?

כאשר ילד מעניק לאמו מתנה שהכין לה במו ידיו, ומתנצל על כך שהמתנה נהרסה או התקלקלה, נוהגת האם להרגיע אותו ולציין שהעיקר מבחינתה הוא הכוונה. ואכן, החשיבות של מילים טובות המוענקות מן הלב אינה פוחתת עם השנים.

ישנן אינסוף דרכים ליצור ברכה מושקעת לאירוע. אפשר לקחת דף נייר חלק ולהתחיל לשרבט עליו מילים, אפשר לפנות לכותב ברכות מקצועי ואפשר לחפש ברשת האינטרנט אחר ברכות שונות שהעלו גולשים לאתרי ברכות. אולם מהיום, יש דרך חדשה, ייחודית ואיכותית להשיג את המטרה: פניה אישית אל אתר הברכות השלם.

כולנו רוצים להרגיש מיוחדים. כולנו גם רוצים לתת לקרובים שלנו הרגשה שהם מיוחדים. אחת הדרכים הטובות ביותר לבצע זאת היא באמצעות כתיבת מותאמת אישית של ברכה לאירוע. האתגר המשמעותי ביותר בתהליך הזה אינו מחסום כתיבה כזה או אחר, שכן כותבי ברכות מקצועיים יש בשפע, אלא דווקא המחיר שנדרש מזמין הברכה לשלם. כאשר מכפילים את המחיר בכמות הברכות שרוצים להעניק בשנה אחת, מבינים שבהרבה מאוד מקרים, הפתרון הזה אינו מעשי.

מה ניתן לעשות? הפתרון הינו פשוט מאוד: פניה אל אתר הברכות השלם. מאות רבות של ברכות לכל אירוע חיים ולכל סיטואציה בחיים כבר הועלו לאתר וניתנות להורדה ולשימוש ללא כל עלות. אולם גם במקרה שלא מצאתם את מבוקשכם באתר, אפשר ואף כדאי ליצור קשר במגוון דרכים עם מנהל האתר, נדב כהן, ולקבל ברכה מותאמת אישית, ללא כל עלות.

נדב מספר שבמקרים מסויימים, הוא כתב ברכות לכל ימי ההולדת במשפחה גרעינית מסויימת, מבלי שהם ידעו על כך דבר. "באמצעות צ'אט פייסבוק שהוטמע באתר, קיבלתי פניות רבות מגולשים שביקשו שאתאים עבורם ברכה לצרכים הייחודיים שלהם", מספר נדב. "חלק מן האנשים מעדיפים בכלל לפנות אלי בערוץ המייל, ויש את אלו שחייבים לשמוע קול מן העבר השני של הטלפון".

אז אם אתם עומדים לציין בקרוב יום הולדת של אדם קרוב, חגיגת בר מצווה לאחיין, או הכנסה מתחת לחופה של בן אהוב, מהיום יש לכם כתובת אחת ליצירת ברכה מרגשת ואיכותית: אתר הברכות השלם.